Paskudna kontuzja

Podczas Iran - Anglia mogło dojść do tragedii. Mecz przerwany na wiele minut! Zawodnik zalany krwią, brutalne zderzenie

2022-11-21 14:44

Do strasznych scen doszło podczas mecz Anglia - Iran. Kibice byli zmartwieni, oglądając sytuację po zderzeniu jednego z zawodników "Synów Albionu" z Alirezą Beiranvandem. Irański bramkarz był bardzo długo opatrywany do murawie. Cała sytuacja wyglądała przerażająco! Tam mogło dojść do tragedii. Zobacz brutalne zdjęcia w galerii poniżej.

Takich scen w trakcie meczu nikt się nie spodziewał! Podczas Anglia - Iran doszło do naprawdę niepokojących scen. Alireza Beiranvand doznał bardzo groźnej kontuzji. Po zderzeniu z Majidem Hosseinim miał najprawdopodobniej złamany nos. Z jego nosa polało się mnóstwo krwi. Bardzo długo był opatrywany na murawie, ale chciał podjąć bohaterską decyzję o pozostaniu na boisku. Ostatecznie został zniesiony chwilę później z boiska na noszach.

Anglia - Iran: Beiranvand z poważnym urazem!

Podczas meczu zrobiło się naprawdę groźnie. Beiranvand i Hosseini zaliczyli bardzo niebezpieczne zderzenie. Wpadli na siebie z ogromną siłą i nic dziwnego, że bramkarz tak mocno odczuł to uderzenie. To mogło być naprawdę niebezpieczne dla zdrowia.

Jest więc tym dziwniejszym, że sędzia od tak pozwolił piłkarzowi na kontynuowanie gry. Kilka chwil później pokazał, że potrzebuje zmianę i opuścił boisko na noszach.

Zobacz zdjęcia z poważnego zderzenia w meczu Anglia - Iran w galerii poniżej!

QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od łatwego pytania. Kim jest ten piłkarz?
QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze