Polska - Francja: Robert Lewandowski faulowany?

i

Autor: Twitter ZRZUT EKRANU Polska - Francja: Robert Lewandowski faulowany?

Absurdalna decyzja

Polacy skrzywdzeni w meczu z Francją! Należał się rzut karny? Brzydki atak na Roberta Lewandowskiego

2022-12-04 17:20

Czy w meczu Polska – Francja naszej drużynie należał się rzut karny? Ujęcia ze spotkania pokazują, że najprawdopodobniej tak. Czy możemy mówić o absurdalnej decyzji podjętej przez sędziego? Jedenastka nie byłaby nawet kontrowersją. Piłkarz „Czerwonych Diabłów” bezlitośnie potraktował naszego zawodnika.

Czy Polsce należał się rzut karny w meczu z Francją w 1/8 finału mistrzostw świata? W pierwszej odsłonie meczu podopieczni Czesława Michniewicza zaprezentowali się naprawdę dobrze. Nie zabrakło także naszych okazji. Jedną z nich miał chociażby Piotr Zieliński. Niektórzy kibice twierdzą, że Biało-czerwonym należał się rzut karny. Wszystko po tym, jak potraktowany został w jedenastce Robert Lewandowski. Takie sytuacje nie są zgodne z przepisami!

Polska – Francja: Gol Oliviera Giroud. Niewykorzystana sytuacja się zemściła [WIDEO]

Polska – Francja: Powinien być rzut karny dla Polski?

Raphael Varane do spółki z drugim defensorem „Trójkolorowych” złapał w kleszcze Roberta Lewandowskiego. Polak był trzymany tak, jakby były to zawody zapaśnicze, a nie mecz piłki nożnej. W ten sposób złamał przepisy! Sędzia jednak nie dopatrzył się żadnego przewinienia, choć z pewnością powinien. Lewandowski został po prostu unieruchomiony.

Strefa kibica - 02.12.2022
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze