Robert Lewandowski

i

Autor: CyfraSport Robert Lewandowski

Polska awansowała do mistrzostw świata w Katarze! Wybuch radości na Stadionie Śląskim, bijemy wam brawo bohaterowie!

2022-03-29 22:47

29 marca 2022 roku przejdzie do historii polskiej piłki nożnej! Reprezentacja Polski awansowała do mistrzostw świata w Katarze po wspaniałym meczu, który przejdzie do historii! Stadion Śląski eksplodował z radości, a załamani Szwedzi opuszczali murawę ze łzami w oczach. Bohaterem naszej kadry okazali się Robert Lewandowski i Piotr Zieliński, którzy zdobył bramkę na wagę zwycięstwa!

Reprezentacja Polski jedzie na mistrzostwa świata w Katarze! Mimo że drużyna jeszcze na początku roku była bez selekcjonera i rozstawiona w bardzo wyrównanej grupie barażowej, to dała radę spełnić oczekiwania milionów Polaków i już za kilka miesięcy będzie czarować na światowym czempionacie. Panowie, jesteśmy z was dumni, a data 29 marca 2022 roku już na zawsze zapisze się w pamięci fanów Biało-Czerwonych!

NIE PRZEGAP! Jedziemy do Kataru! Polska w świetnym stylu pokonuje Szwecję, szał w "Kotle Czarownic"!

Reprezentacja Polski awansowała na mistrzostwa świata! Szwedzi nie dali rady!

Kiedy do finału barażu po meczu z Czechami awansowali Szwedzi, wydawało się, że drużynę pod kierownictwem Czesława Michniewicza czeka wyjątkowo ciężki bój. Drużyna "Trzech Koron" to rywal nam niezwykle znany, który przez lata odbierał Polakom szanse na zwycięstwo w wyjątkowo ważnych meczach. Warto tu wspomnieć, chociażby starcie Polaków z drużyną ze Skandynawii na Euro 2020, kiedy do szczęścia zabrakło nam niewiele. Na całe szczęścia, Biało-Czerwoni odrobili lekcję i zameldują się na najważniejszej piłkarskiej imprezie świata!

Biało-czerwoni wygrali 2:0 i zrewanżowali się za mistrzostwa Europy, gdy przegrali 2:3. Biało-czerwoni triumfowali za sprawą bramek Piotra Zielińskiego i Roberta Lewandowskiego. Okazji do strzelenia bramki było więcej, ale bramkarz Szwedów dwoił się i troił i odbijał kolejne strzały.

NIE PRZEGAP! Kiedy losowanie grup MŚ 2022? Losowanie mistrzostw świata DATA, GODZINA. Losowanie MŚ: Kiedy będzie?

Mama Matty'ego Casha: Jak wygramy, to wódka synowi nie zaszkodzi

QUIZ przed Polska - Szwecja: Lewandowski czy Ibrahimović?

Pytanie 1 z 10
Kto zagrał więcej meczów w reprezentacji narodowej?
Najnowsze