Chris Beath

i

Autor: EASTNEWS

Poprowadzi mecz Polski

Polska – Meksyk. Poznaliśmy nazwisko sędziego. Młody arbiter zadebiutuje na mundialu

2022-11-20 16:47

Reprezentacja Polski szykuje się do pierwszego meczu mistrzostw świata Katar 2022. Mecz Polska – Meksyk odbędzie się 22 listopada we wtorek. FIFA ogłosiła arbitra spotkania naszej grupy. Sedzią Polska – Meksyk będzie Chris Beath.

Mundial 2022. Chris Beath sędzią meczu Polska – Meksyk!

Australijczyk Chris Beath będzie sędzią głównym wtorkowego meczu Polski z Meksykiem w Dausze, gdzie biało-czerwoni rozpoczną rywalizację w grupie C piłkarskich mistrzostw świata. Jego asystentami będą jego rodacy Anton Shchetinin i Ashley Beecham.

Mundial 2022: Chris Beath. Kim jest? Jakie ma doświadczenie?

Francuzka Stephanie Frappart będzie pełnić rolę sędzi technicznej, a rezerwową asystentką będzie Brazylijka Neuza Back. To dwie spośród sześciu kobiet, które zostały powołane do grona arbitrów katarskiego mundialu.

Głównym sędzią VAR będzie inny Australijczyk Shaun Evans, a jego asystentami będą Kolumbijczyk Nicolas Gallo, Urugwajczyk Martin Soppi i Wenezuelczyk Juan Soto. W "rezerwie" znalazł się Senegalczyk Djibril Camara.

Ceremonia otwarcia mundialu 2022 za nami! Te sceny przejdą do historii

Mundial 2022: Kiedy odbędzie się mecz Polska – Meksyk?

Wtorkowy mecz Polska – Meksyk odbędzie się we wtorek 22 listopada 2022 roku. Spotkanie otwarcia zaplanowane jest na godzinę 17:00 na stadionie 974 w Dausze. Relacja na żywo z meczów mistrzostw świata na Sport.se.pl.

Mundial. Tak wyglądała ceremonia otwarcia mistrzostw świata! Zobacz zdjęcie w galerii poniżej. 

QUIZ! Ile wiesz o piłkarskich mistrzostwach świata?

Pytanie 1 z 15
Kiedy odbyły się pierwsze mistrzostwa świata?
Test polskich pierogów w Katarze! Byliśmy w restauracji "Polka" w Doha
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze