Tak wygląda hotel reprezentacji Polski w Katarze Ezdan Palace Hotel

i

Autor: Przemysław Ofiara/Super Express

Można się popluskać!

Polska - Meksyk. W tym basenie w Katarze może wykąpać się Lewandowski. Te leżaki… Bajka!

2022-11-22 8:07

Reprezentacja Polski mieszka w Katarze we wspaniałych warunkach. Przyjął ją hotel Ezdan Palace, który aż lśni od luksusu. Jak w wielu hotelach i w tym jest basen, natomiast ten w Ezdan Palace jest wyjątkowej urody. Robert Lewandowski i spółka mogą bez problemu wypocząć na superwygodnych, mięciutkich leżaczkach. Mecz Polska - Meksyk już we wtorek o 17!

Reprezentacja Polski we wtorek meczem z Meksykiem zainauguruje rozgrywki w swojej grupie na mistrzostwach świata w Katarze. W Doha piłkarzom nie brakuje absolutnie niczego. Jest też oczywiście piękny basen, z którego mogą korzystać w każdej chwili. Na basen wchodzi się przez wykwintną restaurację. Dookoła wody ustawione są leżaki, a także piękne sofy. Są bardzo miękkie, więc zarówno siedzenie, jak i leżenie będzie dla piłkarzy bardzo wygodne. Nie trzeba się wyłącznie kąpać, można po prostu usiąść przy stoliku i napić się kawy z pobliskiej restauracji.

Mundial 2022: Mecz Polska - Meksyk we wtorek o 17:00

Zdjęcia i wideo zrobiliśmy przed przyjazdem reprezentacji, ponieważ teraz ochrona nie wpuszcza już nikogo postronnego na teren hotelu. Reprezentacja ma mieć w Ezdan Palace absolutny spokój i nikt nie powinien przeszkadzać piłkarzom w odpowiednim przygotowaniu się do meczu z Meksykiem. Początek tego spotkania już o godzinie 17.

Vlog z Kataru: Tak wygląda hotel reprezentacji Polski
Sonda
Kto wygra mecz Polska - Meksyk?

Komentujemy mecz Polska Meksyk!

Słuchaj teraz gorącej relacji z Kataru!

Listen to "Jesteśmy na miejscu w KATARZE! Komentujemy mecz Polska - Meksyk." on Spreaker.
Najnowsze