Roberto Martinez

i

Autor: screen/youtube.com/Everton Football Club

To byłby hit!

Przez lata prowadził Belgię, będzie trenował Polaków? Martinez zabrał głos w sprawie zastąpienia Michniewicza!

2022-12-15 8:56

Roberto Martinez mógłby poprowadzić reprezentację Polski? Szkoleniowiec, który jeszcze do niedawna pracował z kadrą Belgii, udzielił wywiadu "WP. SportoweFakty", w którym nie wykluczył możliwości pracy z "Biało-Czerwonymi". Takie rozwiązanie byłoby prawdziwym hitem!

Roberto Martinez chciałby popracować z reprezentacją Polski? Okazuje się, że trener, który w swoim dorobku ma trenowanie m.in. Evertonu, czy reprezentacji Belgii, z którą sięgnął po brązowy medal mistrzostw świata w 2018 roku, nie wyklucza możliwości pracy z "Biało-Czerwonymi". Hiszpan w rozmowie z "WP. SportoweFakty" stwierdził, że nie może wykluczyć takiej opcji. Trzeba przyznać, że tak duże nazwisko na ławce reprezentacji Polski byłoby hitem.

Roberto Martinez chciałby pracować z Polakami? Ta wypowiedź zaskoczy kibiców!

Przygoda Roberto Martineza z kadrą Belgii trwała wiele lat i przyniosła "Czerwonym Diabłom" brązowy medal mistrzostw świata w 2018 roku. Niestety, w trakcie katarskiego turnieju Belgowie odpali już w trakcie fazy grupowej, co z kolei spowodowało, że władze tamtejszej federacji zrezygnowały z dalszych usług Hiszpana. Szkoleniowiec udzielił wywiadu "WP. SportoweFakty", w którym powiedział o tym, że nie wyklucza chęci pracy z Polakami, ale na razie, to musi udać sie na urlop.

- Mam wielki szacunek do ludzi pracujących w futbolu. W różnych rolach. Formalnie wciąż obowiązuje mnie umowa z belgijską federacją. W tym momencie nie prowadzę więc żadnych rozmów (...) Do końca roku obowiązuje mnie umowa, o której wspomniałem. Potem będę chciał pewnie trochę odpocząć z rodziną. Pod względem formalnym rozmowy są możliwe od stycznia - powiedział Martinez w rozmowie z "WP. SportoweFakty"

Sonda
Kto powinien zastąpić Czesława Michniewicza?
Robert Lewandowski po meczu Polska-Belgia

Tego nie pokazali w TV! Posłuchaj o największych absurdach mundialu w Katarze!

Listen to "BYŁ NA MISTRZOSTWACH wymienia ABSURDY Kataru. SuperSport+" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze