Radosław Majdan

i

Autor: CyfraSport Radosław Majdan

Zabrakło zdrowego rozsądku?!

Radosław Majdan ostro o Stanowskim i Michniewiczu. Były bramkarz uderza w dziennikarza. Odegrał "złą robotę"?

2022-12-21 10:07

Polska żyje sprawą Czesława Michniewicza. Czy selekcjoner pożegna się ze stanowiskiem jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia? Tego na razie nie wiadomo. Radosław Majdan w programie "Onet Rano" stwierdził, że w całej sprawie afery związanej z selekcjonerem Czesławem Michniewiczem zabrakło "zdrowego rozsądku". Jego zdaniem złą rolę w całej sprawie odegrał dziennikarz Krzysztof Stanowski.

Radosław Majdan to kolejny były reprezentant Polski, który zabrał głos w sprawie afer, które wybuchły po mistrzostwach świata w Katarze. Selekcjoner reprezentacji Czesław Michniewicz nie ma obecnie łatwego życia. Wciąż ważą się losy jego przyszłości. Kibice mogą się jedynie zastanawiać, czy pozostanie na swoim stanowisku. Wokół kadry pojawiło się mnóstwo negatywnych emocji. Nic nie wskazuje, by coś miało je zatrzymać!

Dziennikarz TVP wprost o spotkaniu w Michniewiczem. Miał wielkie obawy, był gotów na najgorszy scenariusz

Radosław Majdan ostro o Stanowskim i Michniewiczu. "Pycha kroczy przed upadkiem"

Były bramkarz stwierdził, że jego zdaniem nie brakowało osób, które szkodziły selekcjonerowi. Wśród nich wymienił Krzysztofa Stanowskiego, dziennikarza "Kanału Sportowego".

- Uważam, że kilka osób, a zwłaszcza jedna, trenerowi Michniewiczowi szkodziły. Myślę, że Krzysztof Stanowski to człowiek, który odegrał bardzo złą robotę w całej tej grze. Już nie mówię o zdjęciach z cygarem, kiedy w jego głowie narodził się sukces po 36 latach - przyznał Majdan w "Onet Rano".

Majdan: Zabrakło zdrowego rozsądku

Zdaniem Radosława Majdana zabrakło osoby, która poleciłaby nieco "zbastować" Czesławowi Michniewiczowi, który w pewnym momencie zaczął nastawiać wszystkich przeciwko sobie.

- Myślę, że zabrakło zdrowego rozsądku. Jeśli jest jego przyjacielem, to powinien być też odpowiedzialny za decyzje. (...) Zabrakło kogoś, kto jest jego przyjacielem i powiedziałby "Czesiu, zbastuj". Obróciłeś wszystkich przeciwko sobie. (...) Zabrakło jakiegoś instynktu samozachowawczego, co rzeczywiście można sprowadzić do "pycha kroczy przed upadkiem" - stwierdził.

Lewandowscy pochwalili się przygotowaniami do Świąt. Właśnie to robią w kuchni, cukierniczy majstersztyk

Kto może zastąpić Czesława Michniewicza? Lista kandydatów. Zobacz zdjęcia w galerii.

Nowy mistrz KSW Jakub Wikłacz: Ten pas jest ciężki, ale najcięższa była droga do niego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze