Reklama firmy Leroy Merlin podczas meczu Polska - Szwecja

i

Autor: TVP Sport Reklama firmy Leroy Merlin podczas meczu Polska - Szwecja

Skandal na meczu Polska - Szwecja! Logotyp Leroy Merlin na bandach w trakcie spotkania o mundial w Katarze!

Gdy inne światowe marki wycofują się z Rosji po agresji wojsk Władimira Putina na Ukrainę – firma Leroy Merlin trwa. Ponoć nawet działa prężniej niż wcześniej. To oczywiście wywołało spore oburzenie w naszym kraju, bo przecież polski oddział hipermarketów budowlanych od lat jest sponsorem reprezentacji Polski. Niestety reklama tej firmy znalazła się również na bandach podczas finałowego barażu Biało-Czerwonych ze Szwecją.

– Centrala w Polsce podjęła już stanowcze decyzje, bo zerwała wszelkie relacje biznesowe ze stroną rosyjską i białoruską. Pieniądze ze sprzedaży jakichkolwiek produktów pochodzących z tych krajów przeznaczono na pomoc Ukrainie – tłumaczył na jednej z konferencji prasowych przed marcowymi meczami kadry Jakub Kwiatkowski, rzecznik i team menager PZPN.

Szwedzi urządzili gigantyczną imprezę przed meczem Polska - Szwecja. Litry alkoholu, nie uwierzysz, kogo wynajęli [TYLKO U NAS]

Jeszcze kilka dni temu dochodziły do nas informacje, że logotyp firmy Leroy Merlin i jej nazwa nie będą prowokować kibiców przy najbliższych meczach Biało-Czerwonych. Niestety stało się inaczej. We wtorek piłkarze Czesława Michniewicza podjęli na Stadionie Śląskim Szwecję w finale baraży i logotyp firmy pojawił się na bandach!

Jan Tomaszewski na naszych łamach wypowiadał się w tej sprawie stanowczo.

- To, że Leroy Merlin powinno być wyrzucone z reprezentacji jest jasne jak dwa razy dwa! A jeśli nie wyrzucone, to co najmniej zawieszone. Skoro firma nie zaprzestała działalności w Rosji, to znaczy, że popiera ludobójstwo? – grzmiał legendarny bramkarz reprezentacji Polski.

Niestety we wtorek stało się inaczej. Wstyd!!!

Robert Lewandowski dopiero po latach ujawnił ważne szczegóły z przeszłości! Szczere wyznanie kapitana Polaków

Prof. Jan Malicki: To druga wojna bolszewicka. Ma znaczenie dla całej Europy [Super Raport]
Najnowsze