Iran - USA

i

Autor: AP PHOTO/LUCA BRUNO Iran - USA

szok

Skandal przed meczem Iran - USA! Kibic wyprowadzony ze stadionu, wszystko przez mały szczegół

2022-11-29 20:09

Mecz Iranu ze Stanami Zjednoczonymi na mistrzostwach świata w Katarze już na długo przed pierwszym gwizdkiem wzbudzał ogromne emocji, przede wszystkim ze względów politycznych. Zanim zawodnicy pojawili się na murawie, już doszło do skandalu. Wszystko za sprawą kibica, który bezpardonowo został wyprowadzony ze stadionu.

W ostatniej kolejce grupy B podczas mistrzostw świata w Katarze, Iran oraz Stany Zjednoczone Ameryki walczyły o awans do kolejnej fazy turnieju. Już na długo przed pojawieniem się piłkarzy na murawie i pierwszym gwizdkiem w tym meczu, spotkanie Iran - USA wzbudzało wiele emocji, oczywiście ze względów politycznych. Również z tego powodu, spotkanie zakończyło się dla jednego z amerykańskich fanów, zanim zawodnicy zaczęli grać. 

Amerykański kibic wyprowadzony ze stadionu przed meczem Iran - USA! Wszystko przez... opaskę

Okazuje się, że mężczyzna wszedł na trybuny Al Thumama Stadium nie tylko mając na sobie sportowy trykot i kolorowe frotki na rękach, ale także założył na ramię tęczową opaskę. To nie spodobało się organizatorom, którzy zdecydowanie się wyprowadzić kibica ze stadionu. To nie pierwsza i z pewnością nie ostatnia taka sytuacja na mistrzostwach świata w Katarze, kiedy tęczowe symbole przyczyniają się do takich zachowań ze strony organizatorów mundialu. 

Sonda
Czy Polacy wyjdą z grupy na mistrzostwach świata w Katarze?
McDonald's w Katarze - TEST. Jak smakuje i ile kosztuje
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze