Robert Lewandowski

i

Autor: AP

Skład Polaków

SKŁAD Polski na mecz z Argentyną. Polska – Argentyna SKŁAD, tak zagramy o awans do fazy pucharowej mundialu! Jest niespodzianka

2022-11-30 18:26

SKŁAD Polski na mecz z Argentyną. Reprezentacja Polski w ostatnim meczu fazy grupowej mistrzostw świata w Katarze zmierzy się z Argentyną. Wszyscy mieli nadzieję, że spotkanie to zadecyduje jedynie o kolejności na dwóch pierwszych miejscach, ale wyniki ułożyły się tak, że zarówno Polska jak i Argentyna mogą jeszcze odpaść. Czesław Michniewicz odkrył już karty na ten mecz i wiemy, w jakim składzie Polacy zagrają przeciwko Argentynie. Okazało się, że mamy jedno niemałe zaskoczenie!

Polska – Argentyna SKŁAD. Jak Polacy zagrają przeciwko Argentynie?

Dwie pierwsze kolejki w grupie C na mistrzostwach świata w Katarze przyniosły sporo niespodzianek. Największą była oczywiście porażka Argentyny z Arabią Saudyjską, ale Polacy, którzy w walce o awans mieli ścigać się przede wszystkim z Meksykiem, nie zdołali pokonać właśnie tego rywala i zaprezentowali się na tyle kiepsko w ofensywie, że wielu fanów i ekspertów miało wątpliwości przed kolejnymi meczami. Na mecz z Arabią Saudyjską wyglądało to już zdecydowanie lepiej, a Czesław Michniewicz dokonał zmian w składzie – miejsce w nim stracili m.in. Sebastian Szymański czy Nicola Zalewski. To się opłaciło, bo Polacy wygrali z Arabią. Jak więc zagramy przeciwko Argentynie?

SKŁAD Polski na mecz z Argentyną

Warto zwrócić uwagę, że Polacy przede wszystkim dobrze radzą sobie w defensywie i w tej formacji także w trzecim meczu niewiele (a w zasadzie nic) się zmieni. Z Arabią Saudyjską w pierwszym składzie zabrakło oprócz wspomnianych zawodników także Kuby Kamińskiego i mimo że dał on dobrą zmianę, to znów zabraknie go w pierwszym składzie. Dużym zaskoczeniem może być jednak zmiana w ataku - za Milika pojawił się wcześniej niewidziany na boisku Karol Świderski.

Mundial 2022 Polska – Argentyna skład reprezentacji Polski:

Szczęsny – Cash, Glik, Kiwior, Bereszyński – Frankowski, Krychowiak, Bielik, Zieliński – Świderski, Lewandowski.

Marina przed Polska - Argentyna: Po obronie Wojtka leciały mi łzy!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze