Kylian Mbappe

i

Autor: AP PHOTO Kylian Mbappe

nie był w stanie tego ukryć

Sroga wpadka Kyliana Mbappe po meczu z Marokiem! Nie był w stanie ukryć penisa przed kamerami i jeszcze pochwalił się nim w sieci

2022-12-15 9:24

Po meczu Francja - Maroko poznaliśmy drugiego finalistę mistrzostw świata w Katarze. "Trójkolorowi", którzy wygrali z Marokańczykami 2:0, w wielkim finale będą walczyć o tytuł najlepszej drużyny świata z Argentyną. Uwagę kibiców po spotkaniu mógł jednak skupić na sobie Kylian Mbappe, który nie był w stanie ukryć swojego penisa przed kamerami, a dodatkowo pochwalił się nim jeszcze w sieci.

Mistrzostwa świata w Katarze powoli zmierzają do końca i przed nami zostały już tylko dwa ostatnie mecze - o 3. miejsce oraz wielki finał. O brąz zagrają ze sobą Chorwacja i Maroko, natomiast w najważniejszym meczu o tytuł najlepszej ekipy na globie powalczą Francja i Argentyna. "Trójkolorowi" postawili Marokańczykom w półfinale trudne warunki i udało im się wygrać 2:0, co wywołało oczywiście ogromną radość. U Kyliana Mbappe, jak się okazało, chyba największą. 

Kylian Mbappe nie był w stanie ukryć penisa przed kamerami! Spora wpadka po zakończeniu meczu Francja - Maroko

Nie jest tajemnicą, że podczas meczów, szczególnie na najwyższym poziomie i o takiej randze, zawodnikom towarzyszą ogromne emocje i piłkarze nie są w stanie w pełni zapanować nad swoim ciałem. Doskonale potwierdza to przykład Kyliana Mbappe, który po ostatnim gwizdku sędziego, podczas dziękowania rywalom nie był w stanie ukryć swojego penisa we wzwodzie. Wszystko to oczywiście zarejestrowały kamery. 

Sroga wpadka Kyliana Mbappe po meczu z Marokiem! Nie był w stanie ukryć penisa przed kamerami i jeszcze pochwalił się nim w sieci

Jak widać, sam Kylian Mbappe nie ma z tym większego problemu, ponieważ zdjęciem pochwalił się na swoim Instagramie, który śledzi blisko 78 mln osób z całego świata. Trudno spodziewać się, aby sam zainteresowany nie zauważył tego szczegółu, ponieważ jego penis rzuca się w oczy już od pierwszego spojrzenia na fotografię. Zobaczcie sami.  

Tak wygląda Rose Bertram, dziewczyna Kyliana Mbappe. Zobacz zdjęcia w galerii.

Sonda
Czy Francja obroni tytuł mistrza świata?

Tego nie pokazali w TV! Posłuchaj o największych absurdach mundialu w Katarze!

Listen to "BYŁ NA MISTRZOSTWACH wymienia ABSURDY Kataru. SuperSport+" on Spreaker.
Najnowsze