Shakira

i

Autor: instagram.com/shakira/

Nie mogła się powstrzymać!

Tak Shakira zareagowała na sukces Maroka! Była ukochana Pique nawiązała do wielkiego hitu, zna go każdy kibic!

2022-12-10 19:27

Shakira postanowiła zareagować po sensacyjnej wygranej Maroka na mistrzostwach świata. Kolumbijska piosenkarka i była ukochana Gerarda Pique nie mogła ukryć wielkiej radości ze zwycięstwa "Lwów Atlasu" w ćwierćfinale światowego czempionatu i wstawiła na swoje media społecznościowe, krótką, acz nawiązującą do jej hitu wiadomość do fanów.

Shakira zaskoczyła fanów piłki nożnej na całym świecie. Kolumbijska piosenkarka, a także była partnerka legendarnego obrońcy Barcelony, Gerarda Pique, wstawiła na swoich mediach społecznościowych krótką wiadomość po tym, jak "Lwy Atlasu" awansowały do półfinału mistrzostw świata. Gwiazda nie mogła ukryć radości, to też nawiązała do swojego wielkiego hitu sprzed lat. Tę piosenkę zna obowiązkowo każdy kibic! 

Shakira dumna z Marokańczyków. Zamieściła krótką wiadomość

Cały piłkarski świat nie mógł ukryć podziwu dla Marokańczyków, którzy ograli Portugalię i awansowali do półfinału mistrzostw świata, a swoją opinią postanowiła podzielić się także Shakira, która od lat definiuje się jako wielka fanka dyscypliny. Przed laty mówiła, że Real Madryt jest jej ulubionym klubem, jednak związała się z Gerardem Pique, który występował w Barcelonie. W 2010 roku kolumbijska gwiazda zasłynęła piosenką "Waka Waka (It's Time For Africa"), która stała się hitem mistrzostw świata w RPA. I to właśnie do tytułu tej pieśni gwiazda nawiązała, komentując sensacyjny awans Marokańczyków.

- To czas dla Afryki! - napisała Shakira, zamieszczając obok marokańską flagę.

Sonda
Myślisz, że Shakira i Gerard Pique jeszcze się zejdą?
KFC w Katarze - TEST. Jak smakuje i ile kosztuje
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze