Uciekał przed ochroną

Tego Katar nie pokazał podczas meczu mistrzostw świata. Kamery momentalnie przeniosły się w inne miejsce [ZDJĘCIA]

2022-12-10 15:27

Na mistrzostwach świata w Katarze dzieje się wiele rzeczy. Wiele z nich było szeroko krytykowanych na łamach mediów także przed samą imprezą. Kilkukrotnie śmiałkowie decydowali się na wtargnięcie na murawę podczas meczów. Taka sytuacja miała też miejsce w trakcie spotkania Holandia - Argentyna. Tego Katarczycy nie chcieli jednak pokazać.

Katar nie chciał pokazać tych scen podczas piłkarskiego mundialu. I jest to zgodne z ogólnie przyjętymi normami w ostatnim czasie. Na murawę podczas meczu Holandia - Argentyna wbiegł jeden z kibiców. Okazało się, że był nim... Rosjanin Witalij Zdorowiecki. Bardziej biegli internauci wiedzą, że to znany YouTuber i były aktor filmów dla dorosłych. Na murawie pojawił się niemal goły i przez około minutę pozostawał nieuchwytny.

Leo Messi wpadł w szał po meczu! "Na co się gapisz głupku?!" - tak wykrzykiwał do Holendra! [WIDEO]

Holandia - Argentyna: Prankster przerwał mecz

Witalij Zdorowiecki wbiegł na murawę, gdy bramkę strzelił Leo Messi. Po chwili ochroniarze próbowali powstrzymać biegającego w samych spodenkach mężczyznę. 30-letni Rosjanin przez blisko minutę sprawnie wymigiwał się przed pędzącymi za nim ochroniarzami. Publiczność miała wielką zabawę.

Na klatce piersiowej Zdorowiecki miał napis "Vitaly. The GOAT", czyli "Witalij, najlepszy z wszech czasów". Sam prankster może mieć jednak poważne problemy. Wtargnięcie na murawę i przerwanie meczu jest surowo karane.

Witalij Zdorowiecki znowu to zrobił!

Wcześniej osoba, która współpracowała z kanałem Witalija Zdorowieckiego przerywała finał mistrzostw świata. Półnaga kobieta nie została jednak zatrzymana przez aż pięciu ochroniarzy. Tyle osób było potrzebnych do wyprowadzenia żartownisia ze stadionu.

Powrót reprezentacji Polski z Mistrzostw Świata w Katarze
Najnowsze