Piotr Zieliński, Robert Lewandowski, Kamil Glik

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski szykuje się na mundial w Katarze

TERMINARZ Polski na MŚ 2022. Kiedy gra Polska na mistrzostwach świata? Mecze Polaków na MŚ Katar 2022 KIEDY?

2022-04-01 19:44

TERMINARZ Polski na MŚ 2022. Kiedy gra Polska na mistrzostwach świata? Mecze Polaków na MŚ Katar 2022 KIEDY? Reprezentacja Polski poznała już rywali, z którymi zmierzy się w fazie grupowej mistrzostw świata w Katarze! Biało-Czerwoni trafili do grupy C, w której zmierzą się z Argentyną, Meksykiem oraz Arabią Saudyjską. Tym samym wiemy już, w które dni na polscy fani będą mogli oglądać swoich ulubieńców. Terminarz Polski na mistrzostwach świata. KIEDY zagra Polska na MŚ 2022. Katar 2022 kiedy gra Polska?

Terminarz polskiej grupy na MŚ w Katarze. Mistrzostwa świata 2022 kiedy gra Polska?

Za nami już losowanie grup mistrzostw świata Katar 2022. Polacy poznali swoich rywali i mogą przygotowywać się pod kątem tych spotkań. Jako że Polacy trafili do grupy C, dowiedzieli się też, kiedy zagrają mecze w fazie grupowej. Choć godzina może ulec jeszcze zmianie, to data poszczególnych spotkań nie powinna się zmienić.

Polacy zmierzą się w swojej grupie z Argentyną, Meksykiem i Arabią Saudyjską. Naszymi pierwszymi rywalami będzie Meksyk, czyli zespół, który zdaje się być naszym rywalem w walce o drugie miejsce w grupie. W drugim meczu zagramy natomiast z Arabią Saudyjską, zaś na koniec zmierzymy się z Argentyną. Fani już ostrzą sobie zęby na starcie Lewandowski kontra Messi, ale o dobry wynik z mistrzem Ameryki Południowej będzie bardzo trudno.

Sonda
Czy Polska odniesie sukceś na MŚ Katar 2022?

Terminarz grupy C na MŚ w Katarze. Terminarz Polski w fazie grupowej MŚ

Grupa C

Polska - Meksyk (22 listopada)

Argentyna - Arabia Saudyjska (22 listopada)

Polska - Arabia Saudyjska (26 listopada)

Argentyna - Meksyk (26 listopada)

Polska - Argentyna (30 listopada)

Arabia Saudyjska - Meksyk (30 listopada)

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze