Dariusz Szpakowski

i

Autor: SE Dariusz Szpakowski

MŚ w Katarze

To oni skomentują mecze Polaków na mundialu. TVP zadecydowało, wiadomo co z Dariuszem Szpakowskim

2022-10-21 17:37

Już za niespełna miesiąc usłyszymy pierwszy gwizdek na długo wyczekiwanej imprezie, jaką są mistrzostwa świata. Będzie to pierwsza sytuacja w historii, gdzie mundial odbędzie się na przełomie listopada i grudnia. Kibice, którzy nie będą mogli znaleźć się na miejscu na pewno zasiądą przed telewizorami, TVP postanowiło podać skład komentatorski na zbliżający się turniej w Katarze, wiadomo, czy będziemy mogli usłyszeć Dariusza Szpakowskiego.

Mistrzostwa świata w Katarze są jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w 2022 roku. 20 listopada oficjalnie rozpocznie się turniej od meczu, w którym zmierzą się gospodarze - zespół Kataru z Ekwadorem. Reprezentacja Polski na swoje pierwsze spotkanie będzie musiała poczekać do 22 listopada, gdzie zmierzy się z Meksykiem. Cztery dni później na podopiecznych Czesława Michniewicza będzie czekało starcie z drużyną Arabii Saudyjskiej. Ostatnim meczem grupowym dla "Biało-Czerwonych" pozostanie starcie z Argentyną, z którą rozegrają spotkanie po kolejnych czterech dniach przerwy. Tytuł mistrzów świata za wszelką cenę będą chcieli obronić Francuzi, którzy są wymieniani jako jedni z faworytów na boiskach w Katarze.

TVP podało, kto skomentuje mundial 2022! Nie zabraknie Dariusza Szpakowskiego 

Telewizja Polska ogłosiła, kto będzie komentował spotkania podczas zbliżających się mistrzostw świata w Katarze. Pierwszy mecz reprezentacji Polski, gdzie zmierzy się ona z Meksykiem skomentuje Mateusz Borek wraz z ekspertem - Januszem Michallikiem. W kolejnej potyczce "Biało-Czerwoni" będą podejmować Arabię Saudyjską - to spotkanie dla wszystkich kibiców poprowadzi Jacek Laskowski oraz Marcin Żewłakow. W ostatnim meczu fazy grupowej podopieczni Czesława Michniewicza czeka ważny pojedynek z reprezentacją Argentyny, który zostanie skomentowany przez Jacka Laskowskiego oraz Roberta Podolińskiego.

Dla fanów Dariusza Szpakowskiego jest też dobra wiadomość, ponieważ słynny komentator co prawda nie będzie za mikrofonem podczas meczów Polaków, ale będzie go można usłyszeć przy spotkaniach Hiszpania - Niemcy, Chorwacja - Belgia, Brazylia - Serbia, a także Brazylia - Kamerun.

Jan Tomaszewski OCENIA POWOŁANIA Michniewicza!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze