To byłby hit!

Trener Arabii Saudyjskiej chce odejść ze swojej reprezentacji! Zostanie trenerem Polaków? Miał taką wole!

2022-12-14 9:20

Arabia Saudyjska ma za sobą względnie udane mistrzostwa świata. Mimo że drużynie nie udało się ostatecznie wyjść z grupy, to zaprezentowała się bardzo dobrze, ogrywając, chociażby Argentynę. Okazuje się, że trener Saudów, Hevre Renard bardzo otwarcie zaczął mówić o chęci zmiany reprezentacji. Czy obejmie Polaków? Nie jest to takie nieprawdopodobne, gdyż swego czasu miał taką wolę!

Trener Arabii Saudyjskiej zmieni miejsce pracy? Wiele wskazuje na to, że Hevre Renard, który sprawił wielką sensację, ogrywając Argentynę ze swoimi podopiecznymi, bardzo chętnie sprawdziłby się jako trener innej drużyny. Francuz udzielił właśnie wywiadu na temat swoich ambicji, mówiąc, że chętnie spróbowałby z silniejszą drużyną. Czy popracuje z Polakami? Nie jest to niemożliwe, zważając na fakt, że już kiedyś deklarował chęć pracy z Polakami.

Hevre Renard chce odejść z Arabii Saudyjskiej. Popracuje z Polakami? Jest to możliwe

Francuz udzielił wywiadu w RMC Sport, w którym stwierdził, że chciałby sprawdzić się w o wiele mocniejszej reprezentacji. 

-  Oczywiście, że czuję się na siłach, aby trenować silniejszą reprezentację. Do tej pory nigdy nie mówiłem w ten sposób. Z natury jestem zdecydowanie bardziej powściągliwy. Zawsze staram się twardo stąpać po ziemi i jestem dość skromny, ale nauczyłem się, że czasem dobrze jest przekazać pewną wiadomość. Teraz to zrobiłem - mówi Francuz.

Czy mówiąc o mocniejszej kadrze, miał na myśli, chociażby Polskę, która ma szukać obecnie selekcjonera? Możliwe, szczególnie że Renard podkreślał już raz, że jest zainteresowany tematem.

- Moi przodkowie pochodzą z Polski, to będzie szczególne uczucie zagrać z krajem, z którym mam więzy krwi. Kiedyś chciałbym zostać waszym selekcjonerem. To byłoby coś szczególnego - mówił swego czasu Renard.

Strefa kibica podczas meczu Polska – Arabia Saudyjska
Sonda
Kto powinien zastąpić Czesława Michniewicza?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze