Były emir Kataru, Hamad bin Khalifa Al Thani z żoną

i

Autor: Instagram/Desiree Soares Były emir Kataru, Hamad bin Khalifa Al Thani z żoną

Wymowne obrazki

Uśmiechnięty emir Kataru wymachiwał do brazylijskiej modelki. Wszystko na oczach żony, jej reakcja zwala z nóg

2022-11-30 14:55

Mundial w Katarze wkracza w kluczową fazę. Kibice poznali pierwsze drużyny, które awansowały z grupy, a także te, które pożegnały się już z mistrzostwami świata. Pierwszym przegranym okazał się Katar, co mocno wpłynęło na atmosferę wśród tamtejszych szejków. Jednak nie zepsuło to humoru byłego emira Kataru, który uśmiechnięty wymachiwał na trybunach do brazylijskiej modelki na oczach swojej żony! Jej wymowna reakcja zwala kibiców z nóg.

Katarczycy zainwestowali olbrzymie pieniądze, by zorganizować tegoroczne mistrzostwa świata. Nie brakowało przy tym wstrząsających doniesień o tragicznych warunkach dla robotników, którzy ponieśli śmierć. Nie zatrzymało to jednak całego procesu, którego owoce widzą teraz kibice na całym świecie. Mundial w Katarze pomimo wielu kontrowersji wzbudza wielkie emocje, które powoli sięgają zenitu. Niektóre drużyny mają już powody do radości (jak USA), inne są po prostu rozczarowane. Do tego grona z pewnością należy Katar, który już po dwóch meczach pożegnał się z turniejem. Wielu szejków jest wprost wściekłych na swoich piłkarzy, w których mocno inwestowano. Ich klęskę z bliska oglądali najważniejsze osoby w kraju - w tym były emir, Hamad bin Khalifa Al Thani. To właśnie on stał się "gwiazdą" jednej z wymownych scen na trybunach.

Uśmiechnięty emir Kataru wymachiwał do brazylijskiej modelki na oczach żony. Jej reakcja zwala z nóg

Do zdarzenia doszło podczas meczu Brazylii ze Szwajcarią. Na trybunach w loży dla najważniejszych osób zasiadła też popularna brazylijska modelka, Desiree Soares. Zajęła ona miejsce wśród szejków, a w pewnym momencie postanowiła nagrać najbliższe otoczenie. Wtedy w obiektywie jej telefonu znalazł się właśnie były emir Kataru, który obserwował mecz na stojąco. Był szeroko uśmiechnięty i błyskawicznie zorientował się, że jest nagrywany. Postanowił pomachać do Brazylijki, mimo że obok towarzyszyła mu żona - Mozi bint Nasser! Jej wymowna reakcja również została nagrana!

W przeciwieństwie do męża kobieta miała posępną minę i obserwowała jego zachowanie. Dopiero po kilkunastu sekundach spojrzała w kierunku Soares i ironicznie jej pomachała, po czym spojrzała na byłego emira! Wyglądało na to, że 70-letni szejk niezbyt przejął się całą sytuacją. Jest on jednym z najpotężniejszych ludzi w Katarze, którym rządził w latach 1995-2013. Ma trzy żony i trzynaścioro dzieci, a jego majątek szacuje się na 1,2 miliarda dolarów! Na stanowisku emira zastępował ojca, który zginął w wyniku zamachu stanu, z kolei w 2013 r. ustąpił na rzecz jednego z synów, Tamima bin Hamad Al Thaniego. Poniżej dowiesz się, jak wygląda McDonald's w Katarze:

Sonda
Kto wygra Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Katar 2022?
Byliśmy na bazarze w Katarze! Perfumy w cenie samochodu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze