Trainwrecks wygrał fortunę na mundialowym zakładzie po meczu Polaków!

i

Autor: Cyfrasport

Walia - Iran

Walia – Iran TV TRANSMISJA Mundial 2022 Walia – Iran STREAM ONLINE Katar 2022 Walia – Iran Gdzie oglądać? Walia – Iran dzisiaj 25.11 na jakim kanale w TV?

2022-11-25 8:42

Walia – Iran TV TRANSMISJA Mundial 2022 Walia – Iran STREAM ONLINE Katar 2022 Walia – Iran Gdzie oglądać? Walia – Iran dzisiaj 25.11 na jakim kanale w TV? Drugą kolejkę fazy grupowej mistrzostw świata zaczynamy od zdecydowanie niedocenianego spotkania. Na przeciw siebie staną Walia oraz Iran, które zawiodły oczekiwania fanów swoją grą, choć Walijczycy ostatecznie zdołali urwać punkt reprezentacji USA. Aby wciąż myśleć o awansie muszą oni pokonać Irańczyków, którzy dostali prawdziwe lanie od Anglii. Walia – Iran TV Mundial 2022 Walia – Iran TRANSMISJA ONLINE Walia – Iran gdzie obejrzeć?

Walia – Iran TV TRANSMISJA Mundial 2022 Walia – Iran STREAM ONLINE

Walia to dobrze znany Polakom rywal, bowiem z tą drużyną rywalizowaliśmy niedawno w Lidze Narodów i to właśnie dwukrotne pokonanie Wyspiarzy pozwoliło Biało-Czerwonym utrzymać się w dywizji A tych rozgrywek. Walijczycy podobnie jak Polacy rozpoczęli zmagania na mistrzostwach świata (dostali się na nie też podobnie jak Polska, przez baraże), bo od remisu, tyle tylko, że musieli oni odrabiać straty z dużo lepiej prezentującą się od nich reprezentacją Stanów Zjednoczonych. Punkt pozwala im wciąż racjonalnie myśleć o awansie, jednak do tego kluczowy może być mecz z Iranem. Trzy punkty w nim to dla Walii w zasadzie minimum, gdy w perspektywie mają starcie z Anglią w ostatniej kolejce.

Katar 2022 Walia – Iran Gdzie oglądać? Walia – Iran dzisiaj 25.11 na jakim kanale w TV?

Iran z kolei jest w bardzo trudnej sytuacji, bowiem swój pierwszy mecz z faworytem przegrał z kretesem. Porażka 2:6 z Anglią, choć z pewnością dość spodziewana, to na pewno była bolesna. Duża liczba straconych goli z pewnością nie pomaga myśleć o jakimś prześlizgnięciu się do fazy pucharowej. Z drugiej jednak strony można patrzeć na pozytywy – wiele drużyn nie potrafiło do tej pory strzelić bramki czy dwóch, a Irańczykom udało się to w starciu z Anglikami. Irańczykom z pewnością nie jest jednak łatwo myśleć o walce na boisku, gdy ich rodacy giną w starciu z reżimem. Na znak solidarności z protestującymi piłkarze Iranu nie odśpiewali swojego hymnu.

Mecz Walia – Iran zostanie rozegrany w piątek, 25 listopada. Start spotkania 2. kolejki fazy grupowej mistrzostw świata zaplanowano na godzinę 11:00. TRANSMISJA w TV z tego meczu dostępna będzie na kanałach TVP 2 oraz TVP Sport. STREAM ONLINE z Walia – Iran dostępny będzie na stronie SPORT.TVP.PL oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. Relacja na żywo z meczu Walia – Iran na sport.se.pl. Zapraszamy!

Jerzy Brzęczek SZCZERZE z Kataru. To BRUTALNY ZAWÓD...
Najnowsze