Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfrasport Czesław Michniewicz

Ważna rada trenera

Wiemy, co piłkarze robią przed meczem z Argentyną! Jedną rzecz Michniewicz im odradził, wiemy dlaczego

2022-11-30 12:43

Mecz Polska – Argentyna zbliża się wielkimi krokami! Emocje rosną również wśród piłkarzy, którzy nerwowo oczekują godziny 22:00 czasu miejscowego (20:00 w Polsce). Po raz pierwszy na tych mistrzostwach świata muszą czekać na swój mecz tak długo. To oznacza, że muszą zupełnie inaczej podejść do przygotowań. Mecz Polska - Argentyna już o godzinie 20:00!

Polska - Argentyna. Mecz o wszystko coraz bliżej!

Od pobudki do meczu jest kilkanaście godzin, więc jakoś ten czas trzeba sobie zapełnić. Treningów już nie ma, pozostaje odpoczynek w hotelu. Na długie oczekiwanie uwagę zwrócił selekcjonerem Michniewicz, który uważa, że nie najlepszym pomysłem jest spacerowanie przed hotelem.

- Nigdy nie grałem meczu o godzinie 22 – powiedział Michniewicz. - Trudno się odpowiednio przygotować, bo nie wiadomo, co robić, jak spędzić dzień. Na zewnątrz nie bardzo można wyjść ze względu na upał. Śniadanie mamy między 8 a 10, potem zostanie aż dwanaście godzi do meczu. I trzeba będzie być podczas niego w fantastycznej formie fizycznej i psychicznej. Będzie sporo zabawy i uśmiechu, nie nakładamy zbędnej presji na zawodników. Nie chciałbym, żebyśmy się spalili przed meczem – dodał selekcjoner.

Michniewicz ma ogromne uznanie dla Leo Messiego, ale uważa, że jego też da się zatrzymać.

- Cały świat się zastanawia, jak zatrzymać Messiego. od Prawie 800 bramek, podczas 300 asysty. Świadomość, że to dla niego ostatni turniej daje mu jeszcze większą motywację. Ja się cieszę. Wiele razy jeździłem do Barcelony, żeby popatrzeć na Messiego. Fajnie, że mecz jest o stawkę. Uszanujemy każdy wynik i zrobimy wszystko, żeby był dla nas korzystny – stwierdził.

Plaża w Katarze. Skąpo ubrane Argentynki typują wynik meczu z Polską
Sonda
Kto wygra mecz Polska - Argentyna
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze