Wojciech Szczęsny

i

Autor: Cyfra Sport Wojciech Szczęsny

Wojciech Szczęsny na Instagramie. Zobacz najnowsze zdjęcia naszego bramkarza!

2022-09-26 10:01

Bez wątpienia Wojciech Szczęsny jest dziś najlepszym polskim bramkarzem, a także jednym z najwybitniejszych na świecie. Z powodzeniem strzeże bramki reprezentacji Polski oraz włoskiego Juventusu/Juventus FC . Nie każdy jednak wie, że Wojciech Szczęsny jest również gwiazdą Instagrama, gdzie zgromadził ponad 3 mln obserwujących!

Wojciech Szczęsny swoją piłkarską karierę rozpoczął w klubie Agrykola Warszawa. Cała Polska usłyszała o nim po świetnych występach w warszawskiej Legii, które zaowocowały transferem do słynnego Arsenalu. Tam o Wojtku Szczęsnym dowiedział się cały świat!

Nasz bramkarz zaliczył jeszcze występy w Brentford oraz w jednym z najbardziej utytułowanych włoskich klubów: AS Roma. Od 2017 roku stoi na straży bramki Juventusu/Juventus FC. W seniorskiej reprezentacji Polski zadebiutował w 2009 roku w wygranym 1:0 meczu z Kanadą. Uczestniczył w mistrzostwach Europy w 2012, 2016 i 2020 roku, a także w mistrzostwach Świata w 2018.

Wojciech Szczęsny rządzi nie tylko na piłkarskim boisku, ale i w mediach społecznościowych! Jego profil na Instagramie jest jednym z najpopularniejszych w Polsce (jeśli chodzi o sportowców, wyprzedza go jedynie reprezentacyjny kolega Robert Lewandowski!). Piłkarz pokazuje na nim nie tylko piłkarski świat, ale również swoją piękną żonę Marinę Łuczenko i synka Liama. Sprawdź, co nowego u Wojtka:

Positive result tonight, looking to carry this with us to Qatar... Dziękujemy za wsparcie! #WALPOL #NationsLeague

Still work to be done but good to be back #ForzaJuve #finoallafine #JuveRoma

No to się zaczeło… Pierwsza lekcja Liama #letsgo #cross #motocross #moto #motorcycle @fabryka_mistrzow

USA preseason tour ‘22 #FinoAllaFine #juventus #preseason

We’re back

Ale nam się piękne niebo trafiło! #magichour #family #couple

Birthday date with this hottie @marina_official

Destroying the competition… Literally! @tigerwoods

G.O.A.T

Randka z moim najlepszym ziomeczkiem @wojciech.szczesny1 #coolkids #forlive

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze