Leo Messi

i

Autor: Cyfrasport Leo Messi

mówi o cierpieniu

Wstrząsające wyznanie Leo Messiego! Mówi o bólu i cierpieniu, aż ciarki przechodzą po tych słowach. Absolutna szczerość

2023-07-12 16:13

Kiedy reprezentacja Argentyny zwyciężyła podczas ostatnich mistrzostw świata, które odbyły się w Katarze, z serca Leo Messiego spadł duży kamień. Gwiazdor kadry "Albicelestes" nie ukrywa, jak ważne jest dla niego to trofeum, co potwierdził także w swoim ostatnim wywiadzie dla argentyńskiej telewizji "TV Publica" zdradzając przy okazji, co przechodził zanim sięgnął po mistrzostwo świata.

Wielu kibiców reprezentacji Argentyny nie wyobraża sobie kadry "Albicelestes" bez legendy Barcelony. Kiedy więc kadra z Ameryki Południowej wracała z kolejnych mundiali bez trofeum fani mogli obawiać się, że Messi zdecyduje się zakończyć karierę reprezentacyjną. Okazuje się, że ich obawy nie były bezpodstawne, co podczas ostatniego wywiadu Argentyńczyk udowodnił mówiąc, że gdyby nie udało się wygrać mistrzostw świata w Katarze, zakończyłby swoją przygodą z kadrą. To był jednak dopiero wstęp do wstrząsającego wyznania. 

Gorzkie słowa Leo Messiego o bólu i cierpieniu! Wstrząsające wyznanie mistrza świata, zebrało go na szczerość

Leo Messi nie miał zamiaru bowiem ukrywać, że niejednokrotnie jadąc na zgrupowanie reprezentacji Argentyny oraz wyjeżdżając na kolejne turnieje zarówno on, jak i jego najbliżsi niesamowicie cierpieli, co miało ciągnąć się latami. Na szczęście wszystko skończyło się, kiedy kadra "Albicelestes" sięgnęła po upragnione mistrzostwo świata.

Wstrząsające wyznanie Leo Messiego! Mówi o bólu i cierpieniu, aż ciarki przechodzą po tych słowach. Absolutna szczerość

Gdybym nie był mistrzem świata, to już by mnie w tym zespole nie było. Reprezentacja jest dla mnie najważniejsza i były okresy, które były dla mnie bardzo trudne. Gdy byłem w najlepszym momencie w Barcelonie, z którą wygrywałem Ligę Mistrzów, ekstraklasę, zdobywałem nagrody indywidualne, przerwa na mecze kadry za każdym razem sprawiała mi ból. Cierpiałem i ja, i cała moja rodzina - wyznał w rozmowie dla argentyńskiej telewizji "TV Publica". 

Sonda
Czy Leo Messi to najlepszy piłkarz w historii?
Najnowsze