Kylian Mbappe, Francja - Niemcy na Euro 2020

i

Autor: AP PHOTO

Mistrzostwa Świata w Katarze

Znani są tegoroczni finaliści mistrzostw świata w Katarze? Błąd został zauważony przez kibiców, są zdjęcia

2022-09-27 17:16

Mistrzostwa świata w Katarze zbliżają się wielkimi krokami. początek turnieju jest wyznaczony na 20 listopada. W meczu otwarcia zagrają ze sobą reprezentację Kataru z Ekwadorem. Natomiast Polska swoje zmagania rozpocznie od spotkania z Meksykiem. W wyszukiwarce Google pojawiło się ciekawe zestawienie, nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby te drużyny nie zostały wpisane w terminarzu spotkania finałowego.

Wszystko wskazuje na to, że finaliści mistrzostw świata w Katarze są już znani. Oczywiście jest to nawiązanie do błędu, jaki można było znaleźć za pomocą wyszukiwarki Google. W ostatnim czasie przy wpisaniu odpowiedniej frazy kibice mogli poznać kto zagra w finale prestiżowego turnieju. W wyszukiwarce można było odczytać, że 18 grudnia na stadionie w Lusail, aktualni mistrzowie świata - Francja zmierzą się z Brazylią. Naturalnie pracownicy szybko zareagowali na ten błąd, jednak szybsi byli hiszpański dziennikarze z "AS-a", którzy zapisali zrzut ekranu. "Trójkolorowi" w fazie grupowej będą podejmować Australię, Danię oraz Tunezję, a na drodze "Canarinhos" staną takie reprezentacje jak: Serbia, Szwajcaria oraz Kamerun.

Google podało finalistów mistrzostw świata! Błąd od razu został wychwycony przez dziennikarzy

W historii starć obu zespołów podczas turniejów mistrzostw świata grali między innymi w finale w 1998 roku, wówczas Francuzi wygrali pewnie 3:0, którzy osiem lat później wyeliminowali Brazylię w ćwierćfinale imprezy w Niemczech po zdobyciu jednej bramki. W jednym, jak i drugim spotkaniu na boisku błyszczał Zinedine Zidane. W Katarze na pewno wielu kibiców życzyłoby sobie, aby do takiego starcia doszło w finale, jednak są też inne ekipy, których nie można lekceważyć m.in. Holandia, Anglia, Argentyna, Niemcy czy Hiszpania. Warto przypomnieć, że to właśnie Francja będzie broniła tytułu mistrza świata.

Sonda
Czy Francja obroni tytuł mistrza świata?
Jan Tomaszewski grzmi po porażce Polaków: Krew mnie zalewa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze