Jan Bednarek

Autor: East News Jan Bednarek

Jan Bednarek z golem w Premier League. Tak trafił z Manchesterem United [WIDEO]

2020-11-29 18:37

Piłkarze Southampton, w którym występuje Jan Bednarek, przegrali 2:3 z Manchesterem United w angielskiej Premier League. Mają prawo być źli, bo prowadzili po pierwszej połowie 2:0, ale jednak po przerwie "Czerwone Diabły" przechyliły szalę na swoją korzyść. Obrońca reprezentacji Polski zdobył bramkę, ale bohaterem zawodów był Edinson Cavani, strzelec dwóch goli. To on przesądził o sukcesie rywali.

W pierwszej połowie gospodarze zadali dwa zabójcze ciosy "Czerwonym Diabłom". W 23. minucie Jan Bednarek strzelił gola głową po rzucie rożnym. Bramkarz David De Gea nie zdążył zareagować po uderzeniu polskiego obrońcy. Po dziesięciu minutach było już 2:0, a tym razem trafił James Ward-Prowse. Tyle, że po przerwie Manchester był górą. W drugiej połowie rywale odrobili straty, a strzelcami bramek byli Bruno Fernandes i dwa razy Edinson Cavani. Urugwajczyk zwycięskiego gola strzelił w doliczonym czasie. Southampton zajmuje piąte miejsce i traci do lidera cztery punkty.