Chelsea - Tottenham, Juan Mata

i

Autor: East News

Juan Mata w Manchesterze United: Nie czuję presji

2014-01-26 13:04

Juan Mata przechodząc z Chelsea do Manchesteru United stał się najdroższym nabytkiem w historii "Czerwonych Diabłów". Hiszpan podkreśla jednak, że nie czuje presji związanej z wysokością kwoty transferu - 37 milionów funtów.

Hiszpan przybył na Old Trafford za ponad 37 milionów funtów, czym zaskoczył nie tylko kibiców obu zaangażowanych w transakcję drużyn, rywalizujących ze sobą od lat, ale także innych menedżerów na czele z trenerem Arsenalu, Arsenem Wengerem.
Mata nie obawia się jednak o aklimatyzację w nowej drużynie i jest pewien odniesienia sukcesu wraz z nowymi kolegami. - Wiem, że cena za mnie była wysoka ale zrobię wszystko, by nie żałowano ani jednego wydanego funta - obiecał były piłkarz Chelsea. - To dla mnie bardzo szczęśliwe chwile, Manchester zrobił na mnie wielkie wrażenie. Jestem dumny, że mogę grać dla takiego klubu - dodał.
- Rooney, Van Pesie, Januzaj, Valencia, Chicharito, Welbeck...to niesamowite, że przyjdzie mi z nimi grać. Dla piłkarza takiego jak ja, lubującego się w asystach i strzelaniu goli, będzie to przywilej mieć u boku takich zawodników - podsumował Mata.

Mata kosztował United 37 milionów funtów. - Wiem, że cena za mnie była wysoka ale zrobię wszystko, by nie żałowano ani jednego wydanego funta - powiedział Hiszpan. - To dla mnie bardzo szczęśliwe chwile, Manchester zrobił na mnie wielkie wrażenie. Jestem dumny, że mogę grać dla takiego klubu.

Przeczytaj koniecznie: Groźna kontuzja Jakuba Błaszczykowskiego!

- Rooney, Van Pesie, Januzaj, Valencia, Chicharito, Welbeck...to niesamowite, że przyjdzie mi z nimi grać. Dla piłkarza takiego jak ja, lubującego się w asystach i strzelaniu goli, będzie to przywilej mieć u boku takich zawodników - dodał Mata.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze