Piersi, biusty

Autor: archiwum se.pl

Kibice w barze zamiast meczu obejrzeli... film dla dorosłych. Niecodzienna wpadka [ZDJĘCIA]

2018-08-16 10:24

Oglądanie meczów w miejscach publicznych to dla wielu kibiców niemal tradycja. Najbardziej przywiązani są do tego na Wyspach Brytyjskich, gdzie co weekend w pubach spotykają się fani piłki nożnej i wspólnie oglądają rywalizację swoich drużyn. Kibiców w Bristolu spotkała jednak niecodzienna niespodzianka.

W Anglii rozpoczęła się walka o Puchar Ligi Angielskiej. W tych rozgrywkach występuje prawie sto klubów i obecnie rozgrywane są pierwsze fazy. Udział w nich biorą również Bristol Rovers i Crawley Town, które zmierzyły się we wtorek w bezpośredniej rywalizacji. Lepsi okazali się "Piraci", którzy na własnym boisku wygrali 2:1.

Niektórzy kibice oglądali część tego spotkania w pubie zlokalizowanym na Memorial Stadium. Jednak w pewnym momencie na ekranie zobaczyli zupełnie coś innego. Jeszcze w czasie przerwy i na początku drugiej połowy zamiast meczu pokazano... kanał z filmami dla dorosłych.

Na kilka minut ekran opanowały kobiety "w stroju Ewy". Cała sytuacja wywołała gromki śmiech wśród fanów, którzy nie mają za złe, że ktoś pomylił się w taki sposób. - To było zabawne! Na początku myśleliśmy, że to część reklamy, ale gdy rozpoczęła się druga połowa, a na ekranach znowu pojawiły się półnagie kobiety, wszyscy się śmiali - mówi jeden z kibiców.

Do śmiechu nie jest natomiast władzom Bristol Rover, którzy oburzeni są całą sytuacją. - Taki błąd, czy żart nie jest do zaakceptowania. Tego lata mieliśmy duży remont w pubie. Podejrzewam, że wówczas ktoś przejął kontrolę nad naszymi telewizorami - wyjaśnił prezes klubu, Steve Hamer.