Liga angielska. Blackpool - Manchester United 2:3. Gospodarze blisko niespodzianki

2011-01-26 11:41

Manchester United przegrywał do przerwy na wyjeździe z Blackpool 0:2, by ostatecznie wygrać 3:2. bramki dla "Czerwonych Diabłów" dwie Berbatow i jedną Hernandez.

Pierwsza połowa w wykonaniu Blackpool była doprawdy niesamowita. Manchester był zamknięty na swojej połowie i nie miał nic do powiedzenia. Gospodarze prowadzili po golach Cathcarta i Campbella.

Przeczytaj koniecznie: Karolina Woźniacka zamknęła usta krytykom

Jednak "suszarka", jaką piłkarze Manchesteru musieli otrzymać w przerwie od Alexa Fergusona przyniosła zamierzony skutek. Liderzy tabeli wzięli się do roboty i odrobili straty z nawiązką.

Dzięki zwycięstwu Manchester ma już pięć punktów przewagi nad drugim w tabli Arsenalem Londyn.

W klasyfikacji strzelców ligi prowadzi Dimitar Berbatow, który ma na koncie 19 bramek.

Blackpool - Manchester United 2:3 (2:0)

Craig Cathcart 15, Dudley Junior Campbell 44 - Dimitar Berbatow 72, 88, Javier Hernandez 74