Manchester United - Liverpool

Autor: East News Manchester United - Liverpool

Manchester United - Liverpool 3:1. Dwie różne połowy i gole nie z tej ziemi! [WIDEO]

2015-09-12 22:36

Manchester United - Liverpool 3:1 w hicie 5. kolejce Premier League. Ależ to był mecz! Piłkarze trochę oszukali nas słabą pierwszą połową, gdyż w drugiej grali po mistrzowsku! Gole zdobywane przez obie drużyny były niesamowite. Christian Benteke strzelił przewrotką! Na dodatek, najdroższy nastolatek w historii Anthony Martial już zaczął się spłacać. Zobacz wideo z meczu Manchester United - Liverpool. Tego nie można przegapić!

Mecz Manchester United - Liverpool to była istna przejażdżka rollercoasterem! Zapominamy o pierwszej połowie, podczas której wiało nudą, a bramkarze równie dobrze mogli pójść do szatni i obejrzeć odcinek ulubionego serialu. Już myśleliśmy, że wyspiarski klasyk okaże się wielką klapą, jednak to, co działo się po przerwie, aż ciężko opisać słowami.

Manchester United - Liverpool: Zobacz gole [WIDEO]

Gospodarze wyszli na prowadzenie po kapitalnym strzale Daley'a Blinda. Hiszpan zerwał pajęczynę z okienka bramki Simona Mignoleta! W 71. minucie wydawało się, że jest po meczu, gdyż Ander Herrera pewnie wykorzystał rzut karny. Przebudzenie dla gości przyszło na sześć minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Christian Benteke zrobił coś niesamowitego. W niezwykle trudnej sytuacji złożył się do strzału przewrotką, który prawie urwał siatkę! David de Gea mógł tylko stać i podziwiać bombę napastnika "The Reds".

Manchester United - Liverpool: wynik 3:1

Wynik spotkania ustalił wprowadzony z ławki Anthony Martial. Kupiony za ogromne pieniądze 19-latek pokazał, dlaczego jest tyle wart. Popisał się pięknym indywidualnym rajdem i strzałem w długi róg zabił marzenia gości o remisie.

Manchester United - Liverpool 3:1 (0:0)
Blind 49, Herrera 71 (k), Martial 86 - Benteke 84

Manchester: de Gea – Darmian, Smalling, Blind, Shaw – Carrick (72. Schneiderlin), Schweinsteiger – Mata (66. Martial), A. Herrera, Depay (46. Young) – Fellaini

Liverpool: Mignolet – Clyne, Skrtel, Lovren, Joe Gomez – Can, Leiva, Milner – Ings (74. Origi), Benteke, Firmino (65. Ibe)

Żółte kartki: Darmian - Clyne, Milner