Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP PHOTO Cristiano Ronaldo

Ogromna strata Cristiano Ronaldo. Idzie się rozpłakać, rozegrał się potworny dramat w jego willi

2022-06-21 10:42

Trwających wakacji Cristiano Ronaldoo raczej do udanych nie zaliczy. Portugalczyk po trudnym sezonie chciał na pewno odstresować się i zrelaksować. Niestety nie było mu to dane. Niedawno wybrał się wraz z rodziną na Majorkę, gdzie ma swoją willę. Pech chciał, że jeden z jego pracowników zniszczył samochód Ronaldo. Bugatti Veyron kosztujące ogromne pieniądze wjechało w mur.

Piłkarze i szybkie oraz drogie samochody to niemal nierozerwalne połączenie. Wielu zawodników inwestuje właśnie w luksusowe auta, które kosztują krocie oraz robią ogromne wrażenie. Niektóre samochody są nawet specjalne sprowadzane na życzenie piłkarzy. Ale kto bogatemu zabroni? Jednym z pasjonatów motoryzacyjnych perełek jest Cristiano Ronaldo.

Tomasz Hajto nie gryzł się w język mówiąc o Lewandowskim. Wyjawił mało znany fakt, dosadna opinia

Obrzydliwie drogi samochód Ronaldo zniszczony. Rozegrał się dramat

Reprezentant Portugalii w swoim garażu ma takie auta jak Audi R8, Ferrari 599 GTB Fiorano, Bentley Continental GT, czy do niedawna mógł chwalić się posiadaniem Bugatti Veyron. Samochód francuskiej marki to jedno z "najpotężniejszych" aut świata, które ma moc ponad tysiąca koni mechanicznych. Jego cena to około 2 mln euro, czyli blisko 10 mln zł.

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV już nie wytrzymał! Musiał powiedzieć to głośno, tak naprawdę wyglądała jego praca

Teraz Ronaldo nie będzie mógł się już cieszyć jazdą tym pięknym samochodem. Wszystko za sprawą fatalnego wydarzenia, jakie miało miejsce na Majorce, gdzie obecnie przebywa Ronaldo wraz z rodziną. Jak informuje "The Sun" pracownik piłkarza wjechał samochodem w ścianę budynku i doprowadził do poważnych uszkodzeń maszyny.

Dramat Ronaldo. Jego piękny samochód zniszczony

- Samochód uderzył w ścianę, ale doszło tylko do szkód materialnych, nikt nie został ranny, a kierowca wziął pełną odpowiedzialność za to, co się stało - miał powiedzieć jeden z informatorów "The Sun". Najważniejszą informacją jest to, że nikt w tym niefortunnym wypadku nie został ranny. Ale straty materialne są ogromne.

- Wygląda na to, że samochód zjechał z drogi i uderzył w ścianę, która stanowi część ochrony domu, za którym znajduje się zbiornik z gazem. Najprawdopodobniej to pracownik Cristiano prowadził auto. Portugalczyka nie było na miejscu zdarzenia, kiedy przybyła policja - wyjaśniał kolejny informator dziennikarzy.

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Tomaszewski zdecydowanie o Rybusie: W kadrze nie ma dla ciebie miejsca!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze