Jakub Kiwior

i

Autor: Cyfra Sport Jakub Kiwior

klamka zapadła

Pilne wieści w sprawie Jakuba Kiwiora! Klamka zapadła, ta decyzja o przyszłości Polaka w Arsenalu jest nieodwołalna

2023-08-02 8:39

Kiedy Jakub Kiwior dołączył do Arsenalu w styczniu tego roku, musiał nieco poczekać na swoją szansę, jednak wreszcie trener Mikel Arteta zdecydował się na niego postawić. Po niełatwych początkach, obrońca reprezentacji Polski zaczął zaliczać jednak kolejne dobre występy i jak się okazuje, Arsenal podjął już decyzję, co zrobić z Polakiem podczas letniego okna transferowego.

Jakub Kiwior pomimo zaledwie 23 lat na karku już zaliczył kilka dobrych występów w barwach Arsenalu i po tym, jak miał lekkie problemy na początku swojej przygody w stolicy Anglii, w ostatnich meczach ubiegłego sezonu Premier League, trener Mikel Arteta stawiał przede wszystkim na obrońcę reprezentanta Polski, który zaliczył pięć kolejnych spotkań w wyjściowym składzie i zbierał bardzo dobre recenzję. Przed rozpoczęciem kolejnego sezonu w lidze angielskiej jasne stało się, że Polak nie opuści Emirates Stadium. 

Arsenal podjął decyzję w sprawie przyszłości Jakuba Kiwiora. To już pewne

Kiedy Jakub Kiwior dobrze prezentował się w kolejnych spotkaniach "Kanonierów", wiele klubów zwróciło na niego uwagę i zaczęło sondować możliwość jego wykupu lub chociaż wypożyczenia z Arsenalu. Jak donosi jednak Nicolo Schira, Mikel Arteta nie chce pozbywać się polskiego obrońcy, uwzględniając go w planach drużyny na przyszły sezon. 

Pilne wieści w sprawie Jakuba Kiwiora! Klamka zapadła, ta decyzja o przyszłości Polaka w Arsenalu jest nieodwołalna

Pomimo zainteresowania wielu klubów środkowym obrońcą #Arsenal Jakubem #Kiwior , #Arteta nie chce sprzedawać polskiego zawodnika. - napisał na Twitterze dziennikarz informując, że reprezentant biało-czerwonych cieszy się obecnie dużym zaufaniem trenera "Kanonierów" i z pewnością odegra ważną rolę w nadchodzącym sezonie. Kiedy Jakub Kiwior odchodził zimą ze Spezii do Arsenalu, był wyceniany na 8 mln euro przez portal Transfermarkt.de. Obecnie przy jego nazwisku widnieje kwota 25 mln euro. 

Sonda
Czy Jakub Kiwior będzie w przyszłości najlepszym obrońcą Arsenalu?
Najnowsze