Anna Lewandowska

Autor: Instagram/annalewandowska Anna Lewandowska

Lewandowska nie mogła wspierać męża

Anna Lewandowska nie mogła nic z tym zrobić. Niecodzienna sytuacja przy wielkim zwycięstwie Barcelony, ogromny pech

2024-10-27 8:01

To był wieczór Roberta Lewandowskiego na Santiago Bernabeu. Polak w pierwszej połowie miał kilka okazji, a nawet mógł popisać się fenomenalną asystą, jednak do przerwy na tablicy wyników było 0:0. W drugiej połowie 36-latek rozpoczął festiwal strzelecki. W dwie minuty zanotował dublet, a kibice "Blaugrany" eksplodowali ze szczęścia na stadionie. Niestety żona napastnika nie mogła być na razem z mężem i w mediach społecznościowych umieściła nagranie sprzed telewizora.

Kibice byli świadkami kolejnego wielkiego "El Clasico". Po jednej stronie, jak i po drugiej stronie nie brakowało gwiazd światowego formatu, a tempo gry od początku mogło cieszyć oczy wszystkich fanów zebranych na stadionie, a także przed odbiornikami. Real Madryt od początku napierał, a defensywa Barcelony w pełni skupiona musiała szybko reagować na te ataki. Do historii tego pojedynku na pewno przejdzie fakt, że liczba spalonych była kolosalna, a największą ilość na koncie uzbierał gwiazdor "Królewskich" - Kylian Mbappe. Bohaterem Barcelony został bezsprzecznie Robert Lewandowski, który na początku drugiej połowy zanotował dublet, a potrzebował do tego zaledwie dwie minuty! Pozostałe dwie bramki wpadły na konto Lamine'a Yamala oraz Raphinhi. Podopieczni Carlo Ancelottiego zostali zdemolowali, a na Santiago Bernabeu świętowali fani Barcelony ważne zwycięstwo.

Autor: Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska nie świętowała na stadionie sukcesu męża. Nie miała innego wyboru

Anna Lewandowska praktycznie co mecz, dodaje w mediach społecznościowych, że pojawia się na stadionie. Tym razem żona kapitana reprezentacji Polski nie mogła być z mężem na Santiago Bernabeu. Wszystko przez swoje obowiązki, które spowodowały, że trenerka fitness "El Clasico" musiała oglądać sprzed telewizora. Udokumentowała w mediach społecznościowych relacje z bramek "Lewego", nie kryła radości i dumy z męża, który w dwie minuty miał na swoim koncie dublet.

Polscy kibice nie doczekali się debiutu Wojciecha Szczęsnego, którego ponownie Hansi Flick nie wybrał, a od pierwszych minut mecz rozegrał Inaki Pena. Zachował czyste konto, co na pewno wpłynie na pierwszy występ 34-latka.