Robert Lewandowski

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Ale strzelają!

Co za początek meczu! KANONADA w Gironie! Szybkie dwa gole, Dovbyk ucieka Lewemu! [WIDEO]

2024-05-04 18:46

Dzieje się w meczu Girona – Barcelona! Minęło zaledwie 4. minuty spotkania, a już mamy remis 1:1! Napierw Barcelonę na prowadzenie wysunął Christensen, ale chwilę potem superstrzelec z Girony, Artem Dovbyk, wbił gola na 1:1. Teraz czekamy na odpowiedź Roberta Lewandowskiego!

Artem Dovbyk ucieka Robertowi Lewandowskiemu! Girona - Barcelona na razie 1:1

Mecz Girona – Barcelona przedstawiany był przez media jako starcie Roberta Lewandowskiego z Artemem Dovbykiem. Nieprzypadkowo. Obaj strzelają gola za golem, ale lepszy był przed tym starciem Ukrainiec. Miał na koncie 19 goli w LaLiga, przy 16 Roberta Lewandowskiego. Liczyliśmy na to, że Lewandowski od razu rzuci się do odrabiania strat w bezpośrednim starciu z Dovbykiem, ale w strzelaniu na razie wyręcza go Andreas Christensen, który już w 3. minucie spotkania strzelił gola na 1:0.

To jednak nie koniec strzelania! Chwilę po wznowieniu gry akcja przeniosła się na połowę Barcelony, a w zasadzie w jej pole karne. Tam zimną krew zachował Dovbyk, który przytomnie wykorzystał podanie od Martina. Po zaledwie 4. minutach mieliśmy już remis 1:1! A Dovbyk niestety ucieka Lewandowskiemu, teraz ma już na koncie 20 trafień, przy 16 golach Lewandowskiego.

Jakub Kwiatkowski: Szpakowski będzie komentował tak długo, jak będzie chciał

QUIZ. Czy naprawdę wiesz wszystko o rodzinie Lewandowskich? W tym quizie schody zaczynają się od 7 pytania!