FC Barcelona traci cierpliwość! Zmiana trenera możliwa jeszcze przed Ligą Mistrzów!

2020-06-28 21:57 JWa
Quique Setien
Autor: East News Quique Setien

FC Barcelona w sobotę znowu zawiodła swoich kibiców. "Duma Katalonii" tylko zremisowała na wyjeździe z Celtą Vigo 2:2 i po raz kolejny nie pokazała stylu, do jakiego przyzwyczaiła. Niektórzy kibice domagają się już usunięcia ze stanowiska trenera Quique Setiena. Okazuje się, że podobne plany mogą mieć także szefowie mistrzów Hiszpanii!

FC Barcelona w ostatnich tygodniach zaczęła tracić punkty w Primera Division. W sobotę "Duma Katalonii" zaledwie zremisowała na wyjeździe z Celtą Vigo 2:2, ale niewiele brakowało, by spotkanie to jeszcze przegrała. Nic dziwnego, że kibice, którzy przyzwyczajeni są do taśmowych zwycięstw, mają powoli dość. W Internecie pojawiły się głosy, nawołujące zarząd klubu do zwolnienia Quique Setiena. O dziwo, niewykluczone, że taką opcję faktycznie szefowie rozważają. Poinformował o tym dobrze zorientowany dziennikarz ESPN Jordi Blanco.

Nadzieja reprezentacji Polski spadła z Bundesligi. Dostało mu się po uszach!

Super Sport 25.06

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Z relacji wynika, że rządzący "Dumą Katalonii" zaczęli dostrzegać problem. Nie jest tajemnicą, że atmosfera w szatni ostatnimi czasy nie jest najlepsza i to może być źródłem kłopotów na boisku. Według przekazanych informacji, szefowie klubu z Camp Nou chcą utrzymać Setiena na stanowisku do momentu, w którym będzie realna szansa na mistrzostwo Hiszpanii. Jeśli misja wygrania ligi się nie powiedzie, to do zmian może dojść jeszcze przed zakończeniem sezonu!

W sierpniu bowiem dokończona ma zostać Liga Mistrzów. Bardzo możliwe, że jeśli Barca nie obroni tytułu w kraju, to w elitarnych rozgrywkach poprowadzi ją już inny szkoleniowiec. Jako głównego kandydata do przejęcia schedy po Setienie wymienia się Francisco Garcię Pimiento, obecnego szkoleniowca drugiej drużyny "Blaugrany".

Najnowsze