Sara Gundogan

i

Autor: Instagram/Sara Gundogan Sara Gundogan

Wow!

Przyćmiła Annę Lewandowską. 28-letnia piękność olśniła trybuny w Barcelonie. Na jej widok aż omdleliśmy

2023-11-29 13:33

Anna Lewandowska od wielu lat wzbudza zachwyt na trybunach w całej Europie. Wielu uważa ją za polską miss stadionów, ale 35-latka ma w Barcelonie poważną konkurencję. Wtorkowy mecz Barcy w Lidze Mistrzów oglądała w towarzystwie innej z tamtejszych WAGs - Sary Guendogan. 28-letnia piękność nawet przyćmiła Polkę! Na jej widok aż omdleliśmy z wrażenia.

Anna Lewandowska od wielu lat wspiera Roberta i chętnie robi to na żywo. Podczas meczów "Lewego" często można ją spotkać na trybunach - niezależnie od tego, czy mecz jest rozgrywany w Polsce, czy zagranicą. Ostatnio polski napastnik nie ma najlepszego czasu i mierzy się z potworną krytyką. Sama Lewandowska też musi radzić sobie z hejtem, czemu dała ostatnio upust. Nie zmienia to jednak jej wsparcia dla ukochanego, choć mecz FC Barcelony z FC Porto ponownie nie był jego popisem. Liczy się jednak wynik, a mistrzowie Hiszpanii wygrali u siebie 2:1 i zapewnili sobie awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów. Z trybun podziwiała to oczywiście była mistrzyni karate, która oglądała mecz w doborowym towarzystwie.

28-letnia piękność olśniła Barcelonę. Przyćmiła Annę Lewandowską

Lewandowska chętnie dzieli się chwilami ze stadionu w mediach społecznościowych. Podczas meczu z FC Porto spędziła czas z Sarą Guendogan - żoną Ilkaya Guendogana. Były piłkarz Manchesteru City trafił do "Blaugrany" przed tym sezonem i szybko przebił się do wyjściowego składu. Jego druga połówka ma więc co podziwiać, a podobnie jak Lewandowska, chętnie wybiera się na trybuny. Jej uroda wprost zwala z nóg!

Sara Guendogan ma 28 lat i jest Włoszką z arabskimi korzeniami. Popularność zdobyła jako telewizyjna prezenterka, aktorka i modelka, a serce męża skradła stosunkowo niedawno. Ich związek stał się publiczny po Euro 2020, to właśnie dla niej piłkarz stracił rozum. Całkowicie go rozumiemy. Na widok pięknej brunetki wręcz odbiera mowę! Więcej zdjęć Sary Guendogan znajdziesz w galerii powyżej.

Anna Lewandowska i Sara Guendogan

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Anna Lewandowska i Sara Guendogan
Najnowsze