Elche - Real, Cristiano Ronaldo strzela karnego

Rayo - Real Madryt 2:3. Cristiano Ronaldo trafił piłką dziewczynkę! W przerwie podarował jej swoją koszulkę WIDEO

2013-11-04 9:38

W miniony weekend Cristiano Ronaldo walnie przyczynił się do zwycięstwa Realu Madryt nad Rayo Vallecano. Dwa gole Portugalczyka pozwoliły jego drużynie pokonać ostatnią drużynę hiszpańskiej La Liga 3:2. Oprócz skuteczności pod bramką rywala CR7 zachwycił także swoim zachowaniem w stosunki do jednej z fanek przeciwnej drużyny.

Gwiazdor "Królewskich" schodząc do szatni na przerwę zatrzymał się przy jednej z trybun i wręczył swoją koszulkę 14-letniej dziewczynce. Portugalczyk tym samym chciał wynagrodzić fance Rayo Vallencano fakt, iż wcześniej - po jego strzale - została trafiona piłką.

Warto zaznaczyć, że to nie pierwszy raz, kiedy Cristiano Ronaldo wręcza kibicowi swoją koszulkę na stadionie. W 2011 roku były gracz Manchesteru United w podobny sposób złamał nos jednemu z kibiców na Santiago Bernabeu. Wówczas także podarował mu swoją koszulkę i zapozował z nim do pamiątkowego zdjęcia.