Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Hiszpanie ocenili Lewandowskiego!

Robert Lewandowski stanowczo oceniony po Superpucharze Hiszpanii. Padły ważne słowa, media nie mają wątpliwości

2023-01-16 7:12

Hiszpańskie media oceniły grę Roberta Lewandowskiego w trakcie Superpucharu Hiszpanii. Polak bez wątpienia zaliczył świetny mecz, zaliczając bramkę i asystę i to w dużej mierze dzięki grze kapitana polskiej kadry drużyna Dumy Katalonii odniosła wygraną nad rywalem z Realu Madryt. Dobra postawa piłkarza nie uciekła uwadze hiszpańskich mediów, które stanowczo pochwaliły byłego napastnika Bayernu. Padły wielkie słowa.

Robert Lewandowski ma za sobą kolejny, świetny mecz w barwach Barcelony, Polak zwyciężył w Superpucharze Hiszpanii w meczu przeciwko Realowi Madryt, a sami "Królewscy" zostali przez niego skarceni bramką i asystą. Hiszpańskie media, oceniając przebieg meczu, zaczęły prześcigać się w kompletowaniu kapitana polskiej kadry. Padają wielkie słowa!

Robert Lewandowski komplementowany przez hiszpańskie media. Dziennikarze zachwyceni grą Polaka

Bardzo wysoko grę Polaka ocenili przedstawiciele Mundo Deportivo, którzy dokładnie wyliczyli wszystko, co Polak zaprezentował w barwach Barcelony w meczu przeciwko Realowi. 

- W tym sezonie w Barcelonie gole wymawia się po polsku, nawet jeśli mecz odbywa się w Arabii Saudyjskiej. Już w pierwszej połowie miał cztery świetne akcje: strzał głową, uderzenie w słupek po interwencji Courtois, asystę przy golu Gaviego i własną bramkę - piszą dziennikarze.

"Sport" widzi za to wielką poprawę w grze Polaka, po jego ostatnich, dość niewyraźnych występów w LaLidze.

- Polak nie rozpoczął najlepiej 2023 roku, ale tym razem okazał się decydującym piłkarzem. Asystował Gaviemu przy pierwszym golu i był na miejscu przy drugim. Do tego trzeba dodać strzał w słupek - czytamy w gazecie.

Co oznacza gest Lewandowskiego?
Sonda
Czy Robert Lewandowski należy do grona 100 najlepszych piłkarzy w historii?
Najnowsze