Robert Lewandowski

i

Autor: TikTok / ZRZUT EKRANU Robert Lewandowski

Jest wideo

Robert Lewandowski opryskliwie do kibica z Polski. Jest wideo, jak zareagował! "Ostatni raz"

2023-01-13 16:43

Takiego nagrania z udziałem najlepszego polskiego piłkarza się nie spodziewaliśmy. Robert Lewandowski został przyłapany na niemiłym zachowaniu wobec polskiego kibica. Odezwał się do niego bardzo opryskliwie. Robert Lewandowski zareagował tak na prośbę o... złożenie autografu. - Ostatni raz - zarzekał się "Lewy".

Robert Lewandowski jest gwiazdą światowego formatu i nikogo nie może dziwić, że jest regularnie proszony o składanie autografów. Wiele osób chciałoby mieć podpis gwiazdora Barcelony - nie każdy ma jednak taką możliwość. Ostatnio na TikToku pojawiło się zaskakujące nagranie. Robert Lewandowski został poproszony przez kibica z Polski - panowie rozmawiali w ojczystym języku - o autograf. Szybko okazało się, że ta prośba nie spodobała się "Lewemu". Dlaczego?

Wideo z Lewandowskim viralem na TikToku. Opryskliwie zareagował na prośbę kibica.

Wideo pojawiło się na profilu użytkownika "Maticzeka". Robert Lewandowski zareagował ostro na prośbę kibica. Prawdopodobnie myślał, że ten pojawił się w tym miejscu kolejny raz. Sam użytkownik twierdzi, że jednak tak nie było i prosił o to po raz pierwszy.

Wielki wyczyn Wojciecha Szczęsnego! Reprezentant Polski stanie przed ogromną szansą

- Znowu? Przestanę Wam podpisywać - odpowiedział Lewandowski na prośbę kibiców. - Ostatni raz wam podpisuje - dodał po chwili.

Sam użytkownik TikToka twierdzi, że sytuacja miała miejsce po raz pierwszy. - Nie mam pretensji ani żalu, filmik w celach humorystycznych - napisał w komentarzach internauta podpisujący się jako "Maticzeka". Wideo zostało obejrzane ponad 1,5 miliona razy.

Robert Lewandowski w Barcelonie - liczby, statystyki

Robert Lewandowski jest jedną z największych gwiazd Barcelony. Jest liderem klasyfikacji generalnej strzelców La Liga. 34-latek trafiał 13-krotnie do bramki rywali. W czwartek 12 stycznia dorzucił gola w Superpucharze Hiszpanii. Strzelił też 5 bramek w Lidze Mistrzów.

Arabowie goszczą Roberta Lewandowskiego w luksusach. Zobacz zdjęcia w galerii!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze