Robert Lewandowski, FC Barcelona - PSG

Autor: AP PHOTO/LEWIS JOLY Robert Lewandowski, FC Barcelona - PSG

Lewy gol!

Strzelił w swoim stylu! Robert Lewandowski z golem w meczu z Gironą! Pewne trafienie Polaka [WIDEO]

2024-05-04 19:31

Robert Lewandowski podtrzymuje strzelecką formę! Po hat-tricku w meczu z Valencią, Polak trafił do siatki również w trwającym meczu z Gironą. Pod koniec pierwszej połowy Lewandowski wyprowadził Barcelonę na prowadzenie 2:1, doskonale egzekwując rzut karny.

Girona - Barcelona, do przerwy 1:2. Gol Lewandowskiego!

Robert Lewandowski jest etatowym wykonawcą rzutów karnych w Barcelonie. Nic dziwnego, z 11 metrów Polak myli się niezwykle rzadko i trenerzy nie mają żadnych powodów, by odbierać mu wykonywanie stałych fragmentów gry. Nie inaczej było w sobotnim meczu z Gironą. Już w doliczonym czasie gry sędzia podyktował rzut karny dla Dumy Katalonii, do którego podszedł Lewandowski. Polak podbiegł do piłki w swoim stylu, zwalniając i robiąc fikuśny zwód.

To kompletnie zmyliło bramkarza Girony Paulo Gazzanigę, który nie był w stanie obronić. To 17. trafienie Polaka w tym sezonie LaLiga, dzięki czemu dogonił m.in. Jude’a Bellinghama. Prowadzi Artem Dovbyk z Girony właśnie, który już w 4. minucie dzisiejszego meczu trafił do siatki po raz 20 w tym sezonie.

Przed nami jeszcze 45 minut meczu, liczymy na kolejne gole naszego asa!

Jakub Kwiatkowski: Szpakowski będzie komentował tak długo, jak będzie chciał

QUIZ. Czy naprawdę wiesz wszystko o rodzinie Lewandowskich? W tym quizie schody zaczynają się od 7 pytania!