Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Co z przyszłością Lewego?

W końcu wydała się prawda o Robercie Lewandowskim. Ujawniono, co spotkało go w ostatnich miesiącach. Wielkie kuszenie

2023-10-02 7:17

Robert Lewandowski nieustannie skupiony jest na odnoszeniu sukcesów w FC Barcelona. Choć gra reprezentanta Polski nie zawsze zachwyca i niekiedy bywa on krytykowany, wciąż jest bardzo ważnym elementem układanki Xaviego. Mimo wszystko pojawiają się pytania, jaka przyszłość czeka napastnika. Okazuje się, że w ostatnich miesiącach Lewandowski był niebywale kuszony.

Przygoda Lewandowskiego z Barceloną zaczęła się bardo udanie, bo Polak od razu stał się gwiazdą zespołu i jej liderem. W poprzednim sezonie zdobył mnóstwo bramek, które pomogły Dumie Katalonii w wywalczeniu mistrzostwa Hiszpanii, a sam zawodnik wywalczył koronę króla strzelców. Obecnie rozgrywki być może nie zaczęły się dla Lewandowskiego tak samo świetnie, ale i tak Polak jest jednym z najskuteczniejszych zawodników ligi.

QUIZ. Czy naprawdę wiesz wszystko o rodzinie Lewandowskich? W tym quizie schody zaczynają się od 7 pytania!

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię mama Roberta Lewandowskiego?

Kuszenie Lewandowskiego. Hiszpanie ujawnili

Mimo deklaracji kapitana reprezentacji Polski, że jest w pełni skupiony na występach w FC Barcelona, nie brakuje plotek o jego przyszłości. Już kilka tygodni temu pojawiły się informacje, że kluby z Arabii Saudyjskiej były zainteresowane ściągnięciem Lewandowskiego do siebie. Teraz prawdę o letnich kuszeniach ujawnił hiszpański dziennik "Sport".

Anna Lewandowska pokazała, jakim tatą jest Robert. Piękne, wzruszające nagranie, łza cieknie po poliku

Okazuje się, że w ostatnich miesiącach napastnik Blaugrany był kuszony przez inne kluby, które próbowały zachęcić zawodnika do zmiany barw. Jednym z takich zespołów miał być Abha Club, gdzie do niedawna pracował Czesław Michniewicz. W sumie aż cztery kluby kusiły Lewandowskiego, a hiszpańscy dziennikarze nie mają wątpliwości, że takie próby będą podejmowane ponownie.

Piotr Lisek znokautował Daro Lwa i skupia się na igrzyskach. Czeka na drugie dziecko
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze