Antonela Roccuzzo i Shakira

i

Autor: East News & Armando Gallo / Zuma Press / Forum Antonela Roccuzzo i Shakira

wymowna reakcja

Żona Messiego błyskawicznie zareagowała na piosenkę Shakiry uderzającą w Pique. Komentarz nie mógł być bardziej wymowny

2023-01-13 11:10

Rozstaniem Shakiry i Pique żył cały świat sportu i show-biznesu. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych par na świecie po wielu latach wspólnego życia rozstała się po tym, jak na jaw wyszła zdrada piłkarza z dużo młodszą kobietą. W ostatnich dniach Shakira nagrała piosenkę, w której ostro przejechała się po byłym partnerze. Na utwór żywiołowo zareagowała żona Leo Messiego, Antonela Roccuzzo.

Trudno było o bardziej rozpoznawalną parę w świecie show-biznesu. Pique przez lata był jednym z najlepszych obrońców globu, a z Barceloną i reprezentacją Hiszpanii sięgnął po niezliczone trofea, natomiast Shakira to oczywiście jedna z najbardziej znanych piosenkarek pop. Para była ze sobą od 2011 roku i doczekała się dwójki dzieci, jednak w 2022 wszystko się rozpadło, a powodem ma być zdrada piłkarza z dużo młodszą od Shakiry kobietą. Teraz Kolumbijka postanowiła znów uderzyć w swojego byłego partnera, nagrywając poświęconą mu piosenkę, która wywołała tysiące komentarzy.

Shakira przejechała się po Pique. Wymowna reakcja żony Messiego

Utwór nagrany przez kolumbijską gwiazdę w chwili pisania tego tekstu (13 stycznia, godz. 11:00) ma na swoim koncie już 63 mln wyświetleń! Oczywiście Shakira udostępniła piosenkę także w swoich mediach społecznościowych, gdzie zareagowała na nią m.in. Antonel Roccuzzo.

Panie poznały się już lata temu, gdy Pique i Messi występowali w jednej drużynie. Komentarz żony Messiego był niezwykle krótki, ale jakże treściwy. Roccuzzo pod postem Shakiry w mediach społecznościowych umieściła wpis z kilkoma emotikonami płomienia, okazując wielkie wsparcie dla piosenkarki.

Shakira

i

Autor: Instagram Shakira
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze