Shakira Pique

i

Autor: East News

Nie miała litości

Shakira publicznie zdewastowała Pique. Wygarnęła mu wszystko, brutalnie go rozjechała, miliony widzów

2023-01-12 12:16

Przez wiele tygodni cała Hiszpania i nie tylko żyła informacjami z prywatnego życia Gerarda Pique i Shakiry. Były piłkarz i piosenkarka byli jedną z najpopularniejszych par w światowym show-biznesie i nic nie wskazywało na wewnętrzne problemy. Niespodziewanie okazało się, że Hiszpan zdradził artystkę i związek się rozpadł. Teraz Shakira zdecydowała się na nagranie wyjątkowego utworu, który w wyraźny sposób skierowany jest do jej byłęgo partnera.

Trudno było znaleźć głośniejszy związek w świecie futbolu niż Gerard Pique i Shakira. On - gwiazdor FC Barcelona i reprezentacji Hiszpanii z wieloma trofeami na koncie, ona - jedna z największych gwiazd popu na świecie, bijąca rekordy popularności i produkująca mnóstwo radiowych hitów. Para poznała się przed mistrzostwami świata w RPA, a razem byli oficjalnie od 2011 roku. Po jedenastu latach związku doszło do jego rozpadu.

Shakira zniszczyła Pique w piosence. Milionowa publiczność

Według doniesień hiszpańskiej prasy winowajcą jest Pique, który miał zdradzać Shakirę z dużo młodszą partnerką. W dodatku wszystko miało się odbywać we wspólnym domu pary. Niedługo po rozstaniu z piosenkarką były piłkarz zaczął pokazywać się w towarzystwie 23-letniej Clary Chii Marti. Po wyjściu na jaw całej sprawy dochodziło do tego, że Pique był wygwizdywany na stadionach w Hiszpanii.

Teraz pojawił się utwór Shakiry, który w wyraźny sposób skierowany jest do byłego zawodnika. W piosence Kolumbijka nie ma litości dla Pique. - Za dużo gadałeś o byciu mistrzem, a kiedy Cię potrzebowałam, dałeś mi najgorszą wersję siebie - słyszymy w słowach utworu. - Zachowujesz się tak dziwnie, że nawet cię nie poznaję. Zamieniłeś Ferrari na Twingo, zamieniłeś Roleksa na Casio. Jedziesz szybko, zwolnij. Dużo siłowni, ale pracuj też trochę nad swoim mózgiem. Wilczyca taka jak ja nie jest dla nowicjuszy, wilczyca taka jak ja nie jest dla facetów takich jak ty, byłam poza twoją ligą, dlatego jesteś z kimś takim jak ty - śpiewa Shakira. Utwór na YouTube obejrzano już 24 mln razy.

Jan Tomaszewski wybiera nowego selekcjonera reprezentacji Polski
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze