Gerard Pique

i

Autor: AP Gerard Pique

Shakira chce zdradzić sekrety Gerarda Pique! To ma być zemsta za zachowanie piłkarza, może być gorąco

2022-07-04 16:15

Na początku czerwca gruchnęła wieść, że jedna z najpopularniejszych par świata Shakira i Gerard Pique rozstali się po wieloletnim związku. Informację tę potwierdzili sami zainteresowani, a media zalała fala spekulacji. Najwięcej mówi się o tym, że piłkarz Barcelony zdradzał gwiazdę światowej muzyki. Zdaniem hiszpańskiej „Marki” Shakira rozpoczęła zbieranie kompromitujących informacji o swoim byłym partnerze, by ten pozwolił jej na wyprowadzkę z Barcelony razem z dziećmi.

Shakira i Gerard Pique to bez wątpienia była jedna z najsłynniejszych par na całym świecie. Shakira od lat jest jedną z najbardziej popularnych piosenkarek, natomiast Gerard Pique sięgał po największe trofea w piłce nożnej zarówno w FC Barcelona jak i reprezentacji Hiszpanii. Prywatnie para doczekała się dwójki dzieci, ale ich szczęście niestety prysło. Na początku czerwca okazało się, że Shakira i Pique rozstali się po latach wspólnego życia i nie było to bynajmniej rozstanie w pokojowej atmosferze. Wiele mediów donosi, że piłkarz mógł mieć romans, co jest powodem rozstania, choć nie zostało to potwierdzone. Wiadomo jednak, że konflikt byłej pary raczej nie zostanie szybko zażegnany.

Wzruszające słowa Mirosława Tłokińskiego o Januszu Kupcewiczu: Nie wierzę... Mieliśmy jeszcze tak wiele planów [ROZMOWA SE]

Jan Tomaszewski o sytuacji z Czesławem Michniewiczem

Shakira chce skompromitować Pique? Poszła na wojnę z piłkarzem, poszło o dzieci

Hiszpańska „Marca” donosi, że po rozstaniu Shakira chciała opuścić Barcelonę i przenieść się razem z dziećmi na Florydę. Na wyjazd Sashy i Milana nie zgodził się jednak Pique, co miało rozwścieczyć piosenkarkę. Z tego powodu postanowiła ona zebrać kompromitujące fakty na temat byłego partnera i w ten sposób wymusić na nim wyjazd.

Arkadiusz Milik zastał dziewczynę bez stanika! Musiał podzielić się tym widokiem, aż pociekła ślinka

 – Zdała sobie sprawę, że nie znała mężczyzny, z którym mieszkała. Ona się nie zatrzyma, jest w stanie zrobić wszystko. Wiedziała, że Pique lubi się zabawić, ale nigdy nie przypuszczała, że był jej niewierny. Teraz będzie musiała wyciągnąć asa z rękawa. Dlatego ma ludzi, którzy szukają informacji i przygotowują szczegółowy raport na temat Pique, ze wszystkimi informacjami o jego zachowaniu – mówi informatorka hiszpańskiej gazety. Dodaje także, że prawnicy już teraz są w posiadaniu informacji, których ujawnienie będzie niezwykle bolesne dla piłkarza Barcelony.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Najnowsze