Nowa dziewczyna gwiazdora

To dla niej Gerard Pique rzucił Shakirę. Nowa dziewczyna gwiazdy Barcelony. Czy było warto?

2022-08-29 13:43

Te wiadomości wstrząsnęły nie tylko światem show-biznesu, ale i futbolu. Gdy wyszło na jaw, że Gerard Pique nie jest już w związku z Shakirą, wiele osób nie dowierzało. Gwiazdor Barcelony zdecydował się porzucić zjawiskową Kolumbijkę dla 23-latki. Po 12 latach związał się z Clarą Chią Marti. Tak wygląda nowa dziewczyna Gerarda Pique. Zobacz zdjęcia w galerii.

Gerard Pique zszokował cały świat show-biznesu i sportu swoją decyzją o rozstaniu z piękną piosenkarką Shakirą. Para pozostawała w związku przez ponad dekadę. Szczęście jednak się skończyło. Piłkarz Barcelony został singlem, ale nie na długo, bo szybko okazało się, że ojciec dwójki dzieci jest obecnie w związku z 23-letnią studentką Clarą Chią Marti. Nie brakowało już tych, którzy twierdzili, że młoda kobieta jest niezwykle podobna do Shakiry. Czy na pewno?

Franciszek Smuda otrzymał potężny cios. Trzęsienie ziemi w Wieczystej Kraków, klamka miała zapaść

To dla niej Gerard Pique rzucił Shakirę. Zobacz zdjęcia w galerii!

Kim jest Clara Chia Marti?

Clara Chia Marti to jedna z pracownic firmy Gerarda Pique. Według jednego z hiszpańskich tabloidów studentka i piłkarz mają być dopiero na wstępnym etapie relacji. Tak twierdzi przynajmniej „El Periodico”. Niektórzy fani twierdzą, żę Clara Chia Marti do złudzenia przypomina… młodą Shakirę.

23-letnia kochanka Pique tańczy w bikini do piosenki Shakiry! Tak wygląda Clara Chia, rywalka gwiazdy

Pojawiły się też zaskakujące plotki. Wśród pojawiających się głosów nie brakuje opinii, że za kilka miesięcy Pique znowu może zostać tatą. Kibice piłkarza zwracają uwagę na pojawiające się krągłości u nowej ukochanej. Zawodnik Barcelony ma już dwoje potomków – 9-letniego Milana i 7-letniego Sashę.

PKO EKSTRAKLASA odc 02

Gerard Pique – kim jest? Osiągnięcia, gdzie gra?

Gerard Pique to jedna z ikon Barcelony. W latach 2009-2018 zagrał w ponad stu meczach w barwach reprezentacji Hiszpanii. „Dumę Katalonii” reprezentuje nieprzerwanie od 2008 roku. Pierwsze zawodowe kroki stawiał w Manchesterze United, ale jest wychowankiem Barcelony. Gerard Pique to mistrz świata z RPA z 2010 roku i mistrz Europy z 2012 roku. Turniej odbywał się wtedy w Polsce i na Ukrainie.

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska

Które kraje mają największą szansę na podium w Katarze?

Włącz podcast i posłuchaj rozmowy o nadchodzącym mundialu!

Listen to "MUNDIAL W KATARZE. Oceniamy grupy. NIESPODZIANKI. FAWORYT. [Super SPORT]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze