Adam Nawałka miał oferty z zagranicznych klubów. Decyzja zapadła

2020-10-17 7:43 MC
Adam Nawałka
Autor: Cyfrasport Adam Nawałka

Adam Nawałka od marca 2019 roku pozostaje bezrobotny. To nie znaczy, że nie ma ofert. Propozycje cały czas się pojawiają, jednak żadna z nich na razie nie skusiła byłego selekcjonera reprezentacji Polski. Ostatnio na stole miał oferty z Tunezji i Arabii Saudyjskiej.

Nie wygląda na to, żeby Adam Nawałka prędko wrócił na ławkę trenerską. Jak poinformował serwis sport.interia.pl, na przestrzeni ostatnich miesięcy miał propozycje z klubów z Arabii Saudyjskiej i Tunezji. Nie był jednak zainteresowany. Ostatnio głównie wypoczywał, między innymi w Afryce i Kołobrzegu.

Kamil Grosicki zmienił klub?! Wszystko na ostatnią chwilę

Jak będzie wyglądała przyszłość Nawałki? Trudno powiedzieć. Były selekcjoner rozważa pracę w Polsce, jednak tylko i wyłącznie w jednym z czołowych klubów. Na dodatek, trzeba byłoby mu płacić duże pieniądze. I w kadrze, i w Lechu Poznań zarabiał ponad sto tysięcy złotych miesięcznie.

Karol. Człowiek, który został liderem | Futbologia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

62-latek pracował w przeszłości m.in. jako trener Wisły Kraków, Zagłębia Lubin, Jagiellonii Białystok i Górnika Zabrze. W latach 2013-2018 prowadził reprezentację Polski, z którą awansował na Euro 2016 i MŚ 2018. Ostatnio pracował w Lechu Poznań - od listopada 2018 do marca 2019 roku.

Najnowsze