Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram / Anna Lewandowska Anna Lewandowska

Albania – Polska. Anna Lewandowska zagrożona. Niedługo może stracić swoją pozycję. Wiemy dlaczego

2021-10-12 14:44

Zmiana pokoleniowa następuje nie tylko w drużynie narodowej, ale również wśród WAGs. Wchodzący do kadry zawodnicy mogą pochwalić się partnerkami, urodą nie ustępującymi obecnym gwiazdom. Czy nowe WAGs pozostawią wkrótce w pokonanym polu Annę Lewandowską (33 l.) i inne seksbomby?

Pożegnanie z kadrą Łukasza Fabiańskiego (36 l.) sprawiło, że najstarszym zawodnikiem w kadrze został Robert Lewandowski (33 l.). Życie nie znosi próżni, więc w kadrze pojawiają się też nowi zawodnicy, którzy zaczynają stanowić o sile drużyny narodowej. U ich boku błyszczą piękne dziewczyny i żony, które z pewnością aspirują do miana królowych WAGs. Jakub Moder jest od pięciu lat związany z Agatą Dębską, która jest nie tylko piękna, ale i dobrze wykształcona (ukończyła zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu). Z kolei skrzydłowy Przemysław Płacheta w tym tygodniu obchodził piątą rocznicę związku z urodziwą Olą Łobodą. Niedługo mają zaplanowany ślub. Drugi z Przemków, Frankowski, od ponad dwóch lat jest już po ślubie z piękną Olą, mają dwóch synów. Wystrzałowa blondynka o egzotycznym nazwisku, Olga Hassan-Bartz, jest z kolei sympatią Kamila Jóźwiaka. Uwielbiają podróże, niedawno razem byli na Krecie.

Zobacz seksowne polskie WAG's w galerii poniżej!

Mecz Albania – Polska coraz bliżej. Portugalski szkoleniowiec Paulo Sousa nie ma złudzeń, że to dla biało-czerwonych mecz o wszystko. To samo będzie przekazywał piłkarzom. - Jest więcej niż być albo nie być. To mecz o wszystko. Albania to bardzo silny zespół, dobrze zorganizowany zespół. Bardzo ciężko grać przeciwko nim, kiedy tracisz piłkę w środku pola. Na kluczowych pozycjach mają bardzo dobrych piłkarzy – zaznaczył. W poniedziałek wieczorem na Air Albania Stadium reprezentacja Polski trenowała w strugach deszczu. Trener Paulo Sousa przyznał, że ma jeszcze trochę wątpliwości. - Mam dwie niepewne pozycje. Po poranny treningu zdecyduję. Jesli chodzi o Pawła, doskonale wiem na co go stać – stwierdził Paulo Sousa.

Sonda
Kto wygra mecz Albania - Polska?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze