Andrzej Strejlau kończy komentatorską karierę

i

Autor: Cyfra Sport Andrzej Strejlau kończy komentatorską karierę

Andrzej Strejlau zniknie z telewizji! 81-latek podjął decyzję, kibicom będzie smutno

2021-05-06 8:06

Choć trener Andrzej Strejlau ma już 81 lat, to w dalszym ciągu aktywnie udziela się jako komentator telewizyjny przy okazji różnych meczów piłkarskich. Będzie także częścią kadry komentatorskiej TVP podczas nadchodzących mistrzostw Europy. Jak jednak informuje sam szkoleniowiec, wszystko wskazuje na to, że po turnieju rozstanie się z pracą w takim charakterze. Będą to jego ostatnie tygodnie w roli, w której wzbudził szacunek kibiców.

Praca komentatora

Trener Andrzej Strejlau jest żywym przykładem na to, że mimo upływających lat można cały czas doskonale orientować się w tak zmieniającym się obszarze, jakim niewątpliwie jest piłka nożna. Choć szkoleniowiec nie pracuje w futbolu bezpośrednio od dłuższego czasu, to nie ma najmniejszych problemów w odnajdywaniu się w aktualnej sytuacji poszczegółnych zespołów czy zawodników. Z tego korzystają stacje telewizyjne, które chętnie zapraszają go do komentowania meczów na swoich kanałach.

Anna Lewandowska pokazała ZDJĘCIA z porodówki

81-latka usłyszymy także w TVP podczas zbliżających się mistrzostw Europy. Wszyscy fani doświadczonego trenera muszą jednak wziąć pod uwagę, że będą to prawdopodobnie ostatnie mecze skomentowane przez tego trenera. - Jestem teraz mocno zajęty. Intensywnie przygotowuję się do pracy podczas zbliżających się mistrzostw Europy. Jest co robić, bo piłka nożna cały czas się zmienia. To będzie najprawdopodobniej moja ostatnia wielka piłkarska impreza w roli komentatora. Kiedyś przecież trzeba skończyć - powidział Andrzej Strejlau w rozmowie z "Interią".

Quiz. Największe sukcesy piłkarskiej reprezentacji Polski z ostatnich lat. Pamiętasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 10
11 października 2014 roku Polska pokonała Niemców 2:0 na Stadionie Narodowym. Bramki zdobywali...

Mistrzostwa Europy wystartują już 11 czerwca i potrwają przez miesiąc - do 11 lipca. Reprezentacja Polski w fazie grupowej będzie walczyła ze Słowacją, Szwecją oraz z Hiszpanią. Potyczki z pierwszymi dwoma wymienionymi rywalami odbędą się w Petersburgu, natomiast do starcia z ekipą z Półwyspu Iberyjskiego dojdzie w Sewilli. Wszystkie spotkania "Biało-czerwonych" będzie można obejrzeć w Telewizji Polskiej.

Tomaszewski szczerze o ALKOHOLU w reprezentacji Górskiego!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze