Anna Lewandowska dostała burę za gorące zdjęcia z wakacji! Ostra reprymenda, poszło o Roberta

2022-01-05 10:51
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w Dubaju
Autor: Instagram/ annalewandowskahpba Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w Dubaju

Po tym, jak Robert Lewandowski wraz ze swoją rodziną spędzał Święta Bożego Narodzenia w gronie najbliższych, kapitan reprezentacji Polski wraz ze swoją żoną przywitał nowy rok z dala od Polski. Anna i Robert Lewandowscy wybrali się bowiem do Dubaju na galę Globe Soccer Awards. Anna Lewandowska postanowiła pochwalić się zdjęciami z rajskiej plaży, jednak szybko dostała reprymendę od jeden z fanek, która nie gryzła się w język.

Tuż po Świętach Bożego Narodzenia, Anna i Robert Lewandowscy wybrali się do Dubaju, gdzie odbyła się kolejna gala Globe Soccer Awards, na której kapitan reprezentacji Polski znów walczył o miano najlepszego piłkarza na świecie. O ile Lewandowski nie zgarnął akurat tej nagrody, to wyszedł z Burj Khalifa z dwie statuetkami, a jego podobizna znów pojawiła się na największym budynku na świecie. Robert Lewandowski wraz z żoną postanowili pozostać w tamtym klimacie i przywitać nowy rok z dala od polski i chłodu. Na Instagramie Anny Lewandowskiej oczywiście nie zabrakło zdjęć z rajskich plaż.

NIE PRZEGAP: Paulo Sousa przerzuca żelastwo jak wściekły! Były trener Polaków szpanuje przed nowymi kibicami, mamy wideo

Anna Lewandowska dostała burę za swoje zdjęcie! Internautka się nie hamowała, powiedziała co myśli

Jedno z nich mogło przykuć szczególną uwagę internautów, bowiem Anna Lewandowska zapozowała na nim w bikini, chwaląc się, nie po raz pierwszy z resztą, swoim wysportowanym i smukłym ciałem. To zdjęcie nie spodobało się jednak wszystkim, za co żona kapitana Biało-czerwonych dostała reprymendę.- takie hot zdjęcia to tylko dla męża, a nie na caly świat - napisała pod zdjęciami Anny Lewandowskiej jedna z fanek wyraźnie nie mogąc zrozumieć decyzji żony Roberta Lewandowskiego o opublikowaniu fotografii w bikini. 

Musieli prowadzić Adama Małysza! Wszystko się nagrało, te obrazki widziała cała Polska [WIDEO]

Anna Lewandowska dostała burę za zdjęcie z wakacji
Autor: Instagram/ annalewandowskahpba screen Anna Lewandowska dostała burę za zdjęcie z wakacji

Gorące zdjęcie z wakacji podbija internet

Pozostali internauci nie narzekali jednak na to, co zobaczyli na zdjęciu Anny Lewandowskiej. Fani nie mogli napatrzeć się na widoki, którymi nowy rok przywitała Anna Lewandowska, przyglądając się przejrzystej wodzie, palmie i pięknej pogodzie. - Jak w raju... - skwitowała kolejna z fanek Anny Lewandowskiej. 

Robert Lewandowski coraz bliżej odejścia z Bayernu? Ekspert potwierdza i wskazuje kierunki

Sprawdźcie, jak Anna Lewandowska wygląda bez makijażu, klikając w naszą galerię zdjęć

Sonda
Czy podoba ci się Anna Lewandowska?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze