Ogromny Robert Lewandowski znów pojawił się nad Dubajem! Widok zapierający dech w piersiach

2021-12-27 18:18
Robert Lewandowski
Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Oczy wielu fanów piłki nożnej zwróciły się w kierunku Dubaju, tuż po Świętach Bożego Narodzenia, gdzie odbyła się gala Globe Soccer Awards. Robert Lewandowski, który w poprzednim roku otrzymał nagrodę dla najlepszego zawodnika, tym razem zgarnął aż dwie statuetki, a jego twarz ponownie pojawiła się na budynku Burj Khalifa, najwyższym wieżowcu na świecie.

Kibice reprezentacji Polski oraz Roberta Lewandowskiego z pewnością dobrze wspominają ubiegłoroczną galę Globe Soccer Awards, gdzie Robert Lewandowski został wybrany najlepszym zawodnikiem 2020. W tym roku kapitan reprezentacji Polski również był nominowany w tej kategorii, dlatego tuż po Świętach Bożego Narodzenia pojawił się ze swoją żoną Anną w Dubaju. Pomimo tego, że w tym roku nagroda dla najlepszego zawodnika roku trafiła w ręce Kyliana Mbappe, Robert Lewandowski opuścił Burj Khalifa z dwiema innymi nagrodami, będąc nie tylko laureatem pierwszej w historii nagrody Diego Maradony - dla najlepszego strzelca mijającego roku, a także bedąc wybranym najlepszym zawodnikiem 2021 według internautów, którzy głosowali za pośrednictwem Tik Toka. Dzięki temu, nad Dubajem znów pojawiła się wielka podobizna Roberta Lewandowskiego. 

Okropna wpadka na gali Globe Soccer Awards w Dubaju! Podszedł do mikrofonu i... co za klops

Sprawdźcie, jak rodzina Lewandowskich spędzała Święta Bożego Narodzenia, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Ogromny Robert Lewandowski znów wyświetlony na Burj Khalifa

Gala Globe Soccer Awards odbywa się bowiem w Burj Khalifa - najwyższym budynku na świecie, który mierzy aż 828 metrów. Wizytówka Dubaju wykorzystywana jest również jako wielki bilbord, ponieważ wyświetlana jest na niej podobizna zawodnika, który zostaje laureatem jeden z kategorii na Globe Soccer Awards. Przed rokiem Robert Lewandowski pojawił się na ścianach budynku po tym, jak zdobył nagrodę dla piłkarza roku 2020. Dziś (27 grudnia) kapitan reprezentacji Polski ponownie został wyświetlony na Burj Khalifa ponownie.

Żona Krzysztofa Piątka pokazała nagie piersi! Zdjęcie z wakacji trafiło do sieci, szok!

Robert Lewandowski na Burj Khalifa
Autor: www.globesoccer.com Robert Lewandowski na Burj Khalifa
Sonda
Czy Robert Lewandowski zdobędzie jeszcze Złotą Piłkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze