Okropna wpadka na gali Globe Soccer Awards w Dubaju! Podszedł do mikrofonu i... co za klops

2021-12-27 17:42
Leonardo Bonucci, wpadka na gali Globe Soccer Awards 2021
Autor: www.globesoccer.com Leonardo Bonucci, wpadka na gali Globe Soccer Awards 2021

Oczy wielu fanów futbolu tuż po Świętach Bożego Narodzenia zwrócone były na Dubaj, gdzie odbyła się gala Globe Soccer Awards. Podczas niej rozdane zostały nagrody w 15 kategoriach, w tym dla zawodnika mijającego roku. Przy tak wielkim wydarzeniu nie mogło obyć się bez wpadek. Jedna z nich zdarzyła się przy okazji wystąpienia Leonardo Bonucciego. Wystarczyło, że Włoch otworzył usta.

Tuż po zakończeniu Świąt Bożego Narodzenia, najlepsi zawodnicy na świecie wybrali się do Dubaju, aby uczestniczyć w gali Globe Soccer Awards, gdzie wybrany został m.in. najlepszy zawodnik minionego roku. W poniedziałkowy wieczór (27 grudnia), rozdane zostały nagrody w 15. kategoriach, a na Bliskim Wschodzie zjawiła się śmietanka światowego futbolu, w tym oczywiście Robert i Anna Lewandowscy, którzy zachwycili swoimi stylizacjami. Podczas tak wielkiego wydarzenia, wpadka wydawała się jedynie kwestią czasu i na nieszczęście organizatorów Globe Soccer Awards, przyszła ona bardzo szybko. Już podczas jednej z pierwszych kategorii, fani na całym świecie przypatrywali się wpadce na gali w Dubaju.

Żona Krzysztofa Piątka pokazała nagie piersi! Zdjęcie z wakacji trafiło do sieci, szok!

Zobaczcie, jak rodzina Roberta Lewandowskiego spędzała Święta Bożego Narodzenia, zaglądając do galerii zdjęć poniżej!

Wielka wpadka na gali Globe Soccer Awards w Dubaju

Jednym z nagrodzonych zawodników na gali Globe Soccer Awards w Dubaju był Leonardo Bonucci, który otrzymał nagrodę dla najlepszego obrońcy minionego roku. Po tym, jak defensor reprezentacji Włoch i mistrz Europy odebrał swoją nagrodę, miał okazję zabrać głos i powiedzieć kilka słów od ciebie. To jednak nie przyszło tak łatwo, bowiem gdy tylko Bonucci otworzył usta okazało się, że jego mikrofon nie działa. Włoch otrzymał więc kolejny, który również nie działał. Dopiero za trzecim razem zgromadzeni na gali goście mogli usłyszeć głos obrońcy Juventusu i reprezentacji Italii.

Nagły zwrot akcji w sprawie trenera reprezentacji Polski! Na prowadzenie wysunęło się nowe nazwisko, to on może zastąpić Paulo Sousę

QUIZ. Paulo Sousa: Ile zapamiętasz z jego kadencji?

Pytanie 1 z 11
Kogo zastąpił na stanowisku selekcjonera Paulo Sousa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze