Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Ważna słowa trenerki!

Anna Lewandowska wyjawiła swój sekret. Jedna ważna porada, której powinien posłuchać każdy

2022-09-23 13:51

Anna Lewandowska postanowiła wyjawić jeden ze swoich sekretów! Trenerka i żona Lewandowskiego podzieliła się z fanami bardzo ważną poradą, której powinien posłuchać ewidentnie każdy. Nie da się ukryć, że słowa Lewandowskiej są bardzo ważne i każdy, kto chce iść jej śladami, powinien wziąć sobie to do serca.

Anna Lewandowska postanowiła podzielić się dobrą radą! Trenerka, która od lat pokazuje wielką klasę i stara się przekazywać tysiącom Polek swoje metody na utrzymanie świetnej figury, postanowiła podzielić się kolejną radą, która tym razem tyczyła się wybierania najlepszej pory na trening. Trzeba przyznać, że słowa Lewandowskiej są bardzo mądre. Tych słów powinien posłuchać każdy, który myśli nad taką formą, jaką ma Lewandowska.

Reprezentacja Polski została wygwizdana na PGE Narodowym! Mamy reakcje Michniewicza, nawet nie jest zdziwiony!

Anna Lewandowska dzieli się swoimi radamy. To właśnie tą porę powinniśmy wybierać na trening

Jak mówi Lewandowska, najważniejsze jest to, żeby po prostu ćwiczyć, a sam plan ćwiczeń dobierać tak, aby nie przeszkadzać w planach dnia.

- Wiele z Was podczas tego wyzwania zadaje mi pytanie - jaka jest najlepsza pora na trening? Zasada nr 1, którą zawsze powinniście się kierować, to Wasze indywidualne możliwości. Największe efekty daje systematyczność i konsekwencja - napisała Anna Lewandowska na swoich mediach społecznościowych.

Sylwia Dekiert ujawniła całą prawdę o swoim wzroście. Stanęła obok byłej gwiazdy siatkówki i nie pomogły jej nawet szpilki! Mamy zdjęcie

Aby zobaczyć zdjęcia Anny Lewandowskiej, przejdź do galerii poniżej.

Anna Lewandowska prosi, żeby o tym pamiętać. To jest absolutnie kluczowe

Jak napisała Anna Lewandowska, aby ćwiczenie było wartościowe, należy dobierać treningi tak, aby były dopasowane do naszych własnych, indywidualnych umiejętności.

- Pamiętaj, że plan aktywności powinien być dostosowany do Ciebie i Twojego planu dnia - napisała Anna Lewandowska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze