Arkadiusz Milik dom

i

Autor: Instagram / arekmilik Arkadiusz Milik dom

Arkadiusz Milik namierzony przez fanów! Wszyscy w Marsylii już wiedzą gdzie mieszka

2021-07-01 19:01

Arkadiusz Milik szybko odnalazł się w okolicach lazurowego wybrzeża. Ma za sobą całkiem solidne miesiące w Olympique Marsylia. Na tyle solidne, że wielką sympatią zapałali do niego tamtejsi kibice. Okazuje się, że wierni fani OM namierzyli przepiękną posiadłość napastnika reprezentacji Polski. Można śmiało stwierdzić, że teraz każdy może wiedzieć, gdzie mieszka Milik.

Polak w Marsylii jeszcze trochę pogra. 59-krotny reprezentant Polski jest wypożyczony z Napoli do OM do końca czerwca 2022 roku. Później francuski klub będzie zmuszony do wykupienia go z Włoch. Nie powinien mieć z tym problemów, bowiem Milik zaliczył doskonałe wejście do drużyny. We francuskiej ekstraklasie rozegrał dotąd 15 spotkań, w których zdołał zdobyć dziewięć bramek. Dorzucił do nich jedną asystę.

TVP zdecydowało co z Dariuszem Szpakowskim. Kibice wściekli po jednej decyzji, ale burza

Ulubione piosenki polskich piłkarzy. Tego słucha Milik, Krychowiak i Lewandowski!

Francuscy kibice też od razu pokochali Milika. Oszaleli na jego punkcie do tego stopnia, że postanowili namierzyć jego willę. Miejsce zamieszkania Milika oznaczyli nawet w Google Maps! Były napastnik m.in. Ajaksu i Górnika Zabrze poniekąd sam wystawił się od „odstrzał”. W mediach społecznościowych kilkukrotnie pochwalił się zdjęciami z nowej posiadłości. Widoków Milikowi można tylko pozazdrościć.

Zaskakujące plotki o Jerzym Dudku! Usłyszą o nim miliony, jeśli się to potwierdzi

Arkadiusz Milik był jednym z wielkich nieobecnych reprezentacji Polski podczas Euro 2020. Wszystko przez uraz kolana, którego nabawił się w ostatnim meczu poprzedniego sezonu ligowego. Był z resztą zawodników na zgrupowaniu w Opalenicy, ale zaliczył tylko kilka treningów pod okiem selekcjonera Paulo Sousy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze